Skocz do zawartości
ronaldi

Nka na dwóch telewizorach, jak to zrobic POMOCY!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że opcja multiroom jeszce nie działa i niewiadomo kiedy będzie działać to jak mam podłączyć Nke do dwóch TV mając jednen wykupiony abonament. Chdzi mi o takie podłączenie że na dwóch TV moge oglądać tylko to samo ale słyszałem że jak się tak zrobi to wtedy nie można użyć do podłączenia złącza HDMI a więc obraz będzie znacznei gorszy, czy to prawda???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ronaldi' post='38007' date='06.02.2007, 15:15 ']Jako że opcja multiroom jeszce nie działa i niewiadomo kiedy będzie działać to jak mam podłączyć Nke do dwóch TV mając jednen wykupiony abonament. Chdzi mi o takie podłączenie że na dwóch TV moge oglądać tylko to samo ale słyszałem że jak się tak zrobi to wtedy nie można użyć do podłączenia złącza HDMI a więc obraz będzie znacznei gorszy, czy to prawda???[/quote]

--

Witam

tak to prawda , po przełączeniu Res-em na wyższą rozdzielczość , n-box odcina sygnał na złączu scart,tak ze jednczesne odbiór npprzez hdmi i scart jest niemożliwa

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Robert Luczynski' post='38008' date='06.02.2007, 15:22 ']--

Witam

tak to prawda , po przełączeniu Res-em na wyższą rozdzielczość , n-box odcina sygnał na złączu scart,tak ze jednczesne odbiór npprzez hdmi i scart jest niemożliwa

pozdrawiam[/quote]

Duże dzięki za odpowiedz dobrze że nie zakupiłem jeszcze Nki bo była by totalna lipa. Dlamnie to dyskwalifikuje taką telewizje, tak nie chciało mi się w to wierzyć no bo jak to w tych czasach wiadomo że ludzi mają kilka TV w domu i nie udostępnić im takiej możliwość, SZOK! Nie wiesz czy tak samo jest z dekoderm HD Cyfry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiemy ze mozna kupic huba do HDMI jak chcemy podlaczyc kilka urzadzen do jednego wejscia, moze jest tez jakas skrzynka rozdzielajaca HDMI na kilka wyjsc...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='subzer0' post='38015' date='06.02.2007, 16:03 ']Wiemy ze mozna kupic huba do HDMI jak chcemy podlaczyc kilka urzadzen do jednego wejscia, moze jest tez jakas skrzynka rozdzielajaca HDMI na kilka wyjsc...?[/quote]


wątpie,nie spotkałe się z czymś takim,a tak a propos podłączenie n-ki przez hdmi to kompletna porażka na 5 testowanych przeze mnie telewizorach(plasma i lcd) dobrze działa tylko na jednym (philps 42 lcd),podlączenie przez component działa ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...