Skocz do zawartości
lemonpl

Nie koduja?

Rekomendowane odpowiedzi

Przed koncem stycznia zglosilem na n-linii, ze rezygnuje z pakietu filmowego i cinemax, oraz tego z Discovery (wczesniej mialem wszystkie). Rzeczywiscie od 1 lutego przestaly dzialac. Natomiast dzisiaj rano (i do tej pory) dekoder sam wlaczyl sie na kanal 20, po czym uzyskalem dostep do pakietu filmowego i cinemax. Do tej pory dziala (wlaczalem i wylaczalem wielokrotnie). Dzwonilem na n-linie, w bazie mam nieaktywne, pan nie wiedzial co jest grane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jest odwrotnie mam zamówiony pakiet filmowy a niestety nie mam do niego dostepu mam opis ze ten pakiet jest nie wykupiony a płace za niego :P złozyłem już reklamacje inne pakiety to znaczy sportowy i kultura nauka smigają bez problemu pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to wszystko jasne... Ja mam Twoj pakiet filmowy... Jak chcesz poogladac, musisz przyjechac do Gliwic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lemonpl' post='37520' date='02.02.2007, 17:54 ']Przed koncem stycznia zglosilem na n-linii, ze rezygnuje z pakietu filmowego i cinemax, oraz tego z Discovery (wczesniej mialem wszystkie). Rzeczywiscie od 1 lutego przestaly dzialac. Natomiast dzisiaj rano (i do tej pory) dekoder sam wlaczyl sie na kanal 20, po czym uzyskalem dostep do pakietu filmowego i cinemax. Do tej pory dziala (wlaczalem i wylaczalem wielokrotnie). Dzwonilem na n-linie, w bazie mam nieaktywne, pan nie wiedzial co jest grane...[/quote]

Jeśli np. po prostu nie przedłużyli ci karty na kolejny miesiąc to przez kilkanaście dni i tak masz uprawnienia. Wszędzie tak jest. Edytowane przez -=Belial=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak w takim razie wytlumaczyc fakt, ze KNS mi wylaczyli a film wylaczyli i ponownie wlaczyli po 1 dniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi dzisiaj wszystkie pakiety działają, chociaż wykupione mam 2. Nie wiem od kiedy bo nie włączałem tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...