Skocz do zawartości
sergio213

PS3 Dla mnie wielki przegrany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

[quote name='goldi69' post='39024' date='15.02.2007, 14:52 ']nie wiem jak wy ale ja mam Obliviona i Kameo, teraz jeszcze Blue Dragona wciagne (nie wiem ale jak dla mnie to sa gry RPG, do tego kazda inna a nie wszystkie na jedno kopyto jak na Playstation), na dzien dzisiejszy PS3 nie ma zadnego RPG (chyba ze sie myle)[/quote]

Nie, nie mylisz się. PS3 w 3 miesiące po premierze jeszcze nie ma RPGa. Będzie miała za miesiąc w postaci Obliviona - większego, ładniejszego, szybciej i stabilniej pracującego, praktycznie bez loadingów. To na tyle a propos trudniejszej do programowania konsoli. Z resztą, o ile się nie mylę, Oblivion nie wystartował razem z X360, prawda ? :)

Nie porównuj konsoli z ponad rocznym stażem do konsoli której jeszcze na dobrą sprawę nie ma. Blue Dragon to klasyczny jRPG których tak nie lubisz- uważaj żebyś się nie zawiódł jak trzeba będzie walczyć z garnkiem albo paczką gum do żucia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
batton23 bys chociaz cos konstruktywnego napisal a nie tylko posty glupotami nabijasz, idz dalej szukac jachtow.

i nie piszcie ze jestem funboyem m$ bo mam w d... czyja to jest konsola, ja od zawsze gralem na konsolach (od czasow amigi) i poza kilkoma strategiami PC omijalem z daleka, mialem wszystkie konsole sony, wszystkie nowsze Nintendo (poza wii) i xboxy, a dam sobie ucac glowe ze kilku z tu dyskutujacych pada od x360 w reku nie miala, ja co prawda na ps3 tez gralem chwile ale niczym mnie nie powalila ta konsola.

Porostu jestescie tak zapatrzeni w marke sony ze nic poza tym nie widzicie i nie jestescie w stanie obiektywnie ocenic sytuacji, a durne szydzenie z m$ bo wam winda zwieche zaliczyla (jak 90% programow lacznie z windowsem macie lewych) jest smieszne, to tak jak bym sie mial wypiac na sony bo ich toster mi grzanki przypala.

Naprawde nie zalezy mi na tym zeby was przekonywac, kupcie PS3 i cieszcie sie ze ladnie wyglada i jest mega poterzna konsola o nieograniczonych mozliwosciach ktora zjada wszystko co do tej pory jest na rynku, a prawde pozancie za kilka lat i bedzie analogiczna do PSP ktore mimo ogromnej przewagi technologicznej przegrywa z Nintendo w proporcjach takich ze powoli moze Sony pakowac walizki jezeli chodiz o rynek Heandheldow.

Slowa juz w tym temacie nie napisze.

DONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b]120GiG Black Xbox360 With HDMI Official!?[/b]
[quote]Just yesterday our inside source gave us tip that Microsoft Australia has told a store named Myer to prepare the store for a Black 360 with a 120GB hard drive in April. Well day 2 of product knowledge today (Brisbane, Australia) featured Microsoft themselves and it's now 100% official that the Black 360, (with black controller), 120gb hard drive and HDMI is due out in Australia for $749 AU in April. They will try to push this forward to late March to deter buyers from the March 23 PS3 launch. Hopefully we see this good news sometime in Europe and USA. Should you take it as a grain of salt or not, whats your thoughts?[/quote]- Poczytaj temat, którego Juchy zaczął na forum X-a dotyczący gwarancji. Jest też drugi temat: Co powoduje w X0 tzw. "Ring of Death" czyli umieranie konsoli nawet w Dashu kiedy nic nie robimy. :)

-Ceny gier zaraz po wyjściu konsoli dokładnie takie były na Iksa. Mówię zaraz po starcie konsoli a nie rok później kiedy iksa oficjalnie wprowadzono do PL. Poczekaj kilka miechów to zobaczysz po ile będą gry na PS3! :) Przecież to normalne i z każdą konsolą tak było. B)

- Jeśli chodzi o Twojego iksa kupionego za 850zł (Core) to co do niego dostałeś? Przewodowego pada? Bardzo bogate wyposażenie! :D Dodatków w PS3 nie potrafisz dostrzec czy nie chcesz? :) Ja jestem gotów zapłacić 23marca 2400zł za PS3. Dobrze to sobie przemyślałęm i przeanalizowałem trochę historii a jak wiemy często lubi się powtarzać! :)

- Wielkość konsoli nigdy nie miała dla mnie znaczenia. Nie wiem kto psioczył na jej wielkość? Jakieś przykłady?
PS. Osobiście uważam, że iks360 stylistycznie jest b.ładny ale to mój gust ;)

- Twój obiektywizm mnie poraża! X0>PS3. W czym? Brak WiFi, brak nośnika HD, brak BT, brak HDMI (dla treści HDCP - po to właśnie wychodzi Black bo jak oglądniesz filmy nie mając HDCP? :D), brak możliwości odpalania plików video innych niż WMV (PS3 może nawet Divx z napisami ale nie ma WMV-czemu? :D). Jest możliwość połączenia z Windows Media Center i oglądać filmy w WMV na X360 z PC tylko po co mają działać dwa prądożerne urządzenia jak mogę obejrzeć to samo z kompa? Co to za zaleta iksa? :) I kto będzie miał więcej exclusive-ów? X360? W większości to gry multiplatformowe. A wymienianie gier z podbitą rozdziałką na PS3 to żenada. To nie są gry pisane z myślą o PS3 tylko po to, by było w co grać aż wyjdą edycje dedykowane tej platformie. A Ty myślisz, że jak nie wyszły podczas startu konsoli to już nigdy nie wyjdą? A co miał X0 na starcie? Kameo, COD2 i coś jeszcze.

Ciekawe stwierdzenie:
[quote]Od 3 lat nie gralem praktycznie w nic poza Halo (multi) choc mialem xa i ps2, gry mnie poprostu nudzily, kilka perelek typu Black czy Oddworld Stranger mnie na chwile poderwalo ale tak naprawde to dopiero z x360 zaczalem znowu grac, w tekiego BF2 mam juz ponad 150h rozegrane (czyli wiecej niz w ostatnich 4 latach na ps2).[/quote]

Ja w BattleFielda 2 gram ponad rok na PC. Nie musiałem czekać na XBOXa tak jak Ty! :D

Następnie:
[quote]Ja nikomu na sile Xa wciskal nie bede bo po co, jak naprawde chcecie czekac to prosze bardzo, jak ktos jednak sie zastanawia to moje zdanie jest takie jak wczesniej pisalem:[/quote]po czym:
[quote]KUP XBOX360, JAK WYJDA KOSIORY NA PS3, DOKUP PS3 ZA POLOWE TEJ CENY CO TERAZ LUB WYMIEN ZA X360.[/quote]
No comment! :P

[quote]nawet developerzy z ps3 (nie ci bezposrednio z zespolu SONY tylko np EA) nazekaja ze sprzedaz wolno idzie[/quote]
To jak to jest? developy z PS3 od EA? Czasami zastanawiasz się nad bzdurnymi newsami z onetu czy WP? Pomyśl. Ci goście wydają gry na wszystko co się da poczynając od telefonów, GBA, DSy, PSP, PC, PS2, X360 i na końcu na PS3! Ja nawet na telefonie SE k800i mam ich gry w 3D: Fifa07, NFS MW, Carbon czy COD2. Ludzie wygrali się w ich odgrzewane kotlety na innych platformach i teraz nie mają zamiaru grać w to samo a panowie z EA oburzyli się, że się nie sprzedaje i konsola umiera? :) Niech zrobią jakiś nowy tytuł a nie walą odgrzewane kotlety co roku pod inną nazwą! Dla mnie to EA może wcale nie wydawać gier na PS3. Ale wiem, że z pazerności na każdego grosza siłą rzeczy będą wydawać skoro mają już ten wspaniały kawał kodu! :D

Może jeszcze coś później dopiszę. Teraz muszę uciekać. ;)
Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja zlozylem pre-order i podziele sie z wami opiniami juz 23 marca - na temat tego czy PS3 jest najleprza konsola gier na swiecie, czy moze jednak x360 ma palme pierwszenstwa

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chcesz to stwierdzić? Pod koniec marca czy za rok bo to ważne?! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='goldi69' post='39041' date='15.02.2007, 14:38 ']Porostu jestescie tak zapatrzeni w marke sony ze nic poza tym nie widzicie i nie jestescie w stanie obiektywnie ocenic sytuacji[/quote]

hmm z naszego punktu widzenia to ty jestes zapatrzony w X360 i MS :) Nawet polemika i argumentacja sugeruje iz zyjesz w zupelnie innym swiecie :) Oczywiscie to twoja sprawa, nic do ciebie nie mam, ale zwyczajnie mijasz sie chwilami z prawda, przejaskrawiajac na sile tylko po to aby zdyskredytowac SONY i PS3. Dokladnie na tej samej zasadzie dzisiaj niektorzy rozpisuja sie ze z powodu na cene PS3 jest ona porazka, a zapominaja ze PS2 w czasie premiery kosztowala wiecej i nikt tragedii nie robil mimo iz wtedy miala mniej nowoczesnych nowinek niz PS3 dzisiaj.

[quote]a durne szydzenie z m$ bo wam winda zwieche zaliczyla (jak 90% programow lacznie z windowsem macie lewych) jest smieszne, to tak jak bym sie mial wypiac na sony bo ich toster mi grzanki przypala.
[/quote]Stary, to nie jest durne szydzenie. MS z Billem na czele to [beeep]y monopolistyczny hipokryta. Kradnie pomysly od samego poczatku swojego istnienia do dzisiaj i smie jeszcze krzyczec i oskarzac, ze jest okradany. Przeciez to obludny smiech na sali normalnie.

Zamiast pracowac nad optymalizacja systemu i wyeliminowaniem bledow to z kazda premiera nowego systemu skupiaja sie nad jego... ROZBUDOWA i coraz wiekszym "zmoloszeniem" :P wymagania sprzetowe coraz wieksze, a wymiernych korzysci tyle co na lekarstwo. A w zwiazku z ciaglym rozrastaniem sie systemu zamiast optymalizacja w kolejnych wersjach jest coraz wiecej bledow. Mysle ze oni sami juz tego nie kontroluja, ale pewnosc jedynie slusznej wizji i drogi pcha ich w utopie glupoty opakowanej fajerwerkami w postaci ladniejszych graficznie okienek... i te tez pomijajac fakt iz powinny pojawic sie w takiej postaci juz w XP, to zwyczajnie zostaly podkradzione z Mac OSX'a.

Legalnosc oprogramowania nie ma tu zadnego znaczenia. Nie wmowisz chyba nikomu ze windows legalny rozni sie od tego nielegalnego czyms wiecej niz licencja, kawalkiem papierka stwierdzajacego ze nie okradles MS. Gdyby bylo inaczej nie bylo by tzw. amnestii MS.

W pracy zajmuje sie poligrafia. Zastanwiales sie kiedys dlaczego wiekszosc powaznych firm woli Maczki zamiast PC? Tylko prestiz? ;>

[quote]Naprawde nie zalezy mi na tym zeby was przekonywac, kupcie PS3 i cieszcie sie ze ladnie wyglada i jest mega poterzna konsola o nieograniczonych mozliwosciach ktora zjada wszystko co do tej pory jest na rynku, a prawde pozancie za kilka lat i bedzie analogiczna do PSP ktore mimo ogromnej przewagi technologicznej przegrywa z Nintendo w proporcjach takich ze powoli moze Sony pakowac walizki jezeli chodiz o rynek Heandheldow.[/quote]

Mi, a zapewne i kolegom tez nie zalezy pewnie na tym aby cie przekonac do kupna PS3. Przeciez wyzej pisalem ci ze ty mozesz sobie grac na swoim X360 a my poczekamy na PS3. To wolny kraj i kazdy ma prawo do tej wolnosci, slowa i wyboru.

Waszak to nie my staramy sie zdyskredytowac X360 tylko ty starasz sie wmowic wszystkim ze to smiec nie warty pieniedzy. Ta twoja ocena mialaby jeszcze jakikolwiek sens i uzasadnienie twoich gustow gdyby nie fakt ze wykrzywiasz rzeczywistosc i siejesz falsz na temat PS3 :) Z jednej strony podniecasz sie dodatkami w starym X na tle PS2 (nie dostrzegajac jej potencjalu i mozliwosci rozbudowy) z drugiej piszesz ze PS3 to smiec, a blue-ray nie jest ci potrzebny do grania tym samym zupelnie ignorujesz jej nowinki techniczne i zaangazowanie SONY w promowaniu nowoczesnych technologii i ewidentnym przewodnictwie w tej dziedzinie i nie tylko.

I jeszcze na koniec wrozac armagedon dla PS3 czepiasz sie PSP :) Po pierwsze historia tego pojedynku wskazuje, ze jak do tej pory SONY ciagle zwycieza nawet gdy popelnia minimalne bledy. Tym razem tez je popelnila, nie sa one wieksze od poprzednich, a przy tym MS nie potrafil wykorzystac przewagi i mozliwosci ktore sie nadarzyly. To wszystko wskazuje ze trzecia runda tej walki SONY z konkurentami skonczy sie jak poprzednio, czyli wiesz jak :) I mysle ze nie bedziesz musial czekac tak dlugo jak piszesz... mysle ze o wiele wczesniej zobaczysz jak czarownice plona (ze wstydu) na stosach, a PS3 realizuje to co zamierzyli jej tworcy :)

Co do PSP. Posiadam, jestem zadowolony z duzego kolorowego ekranu, uniwersalnosci sprzetu, szybkiej grafiki i wspanialych gier. Nie wymienilbym na zadna inna kieszonkonsolke... no chyba ze bylaby to PSP2 :)))

pozdrawiam
Jacek

Edytowane przez Duracel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszac o tym, ze 23 marca postaram sie zamiesci krotki test i szybka opinie - mialem oczywiscie na mysli dzien premiery europejskiej - czyli 23 marca 2007. Postaram sie przetestowac Motorstorm, RR7 i moze cos jeszcze :-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł tego postu to nadużycie i kłamstwo. Widać to po wojnie formatów HD DVD i Blue-Ray , gdzie to właśnie Blue-Ray osiąga coraz większą przewagę: z ośmiu dużych studio filmowych pięć wspiera BD, dwa obydwa i tylko Universal wspiera HD [url="http://www.smh.com.au/news/home-theatre/hooray-for-bluray/2007/02/15/1171405337968.html"]Hooray for Blu-ray, it's looking like a winner[/url]. Sporo ludzi kupi PS3 ze względu na odtwarzacz Blue-Ray (i ja też będę wśród nich :) . Sony próbuje ugryźć za pomocą PS3 całkiem niezły kawałek tortu i chyba im się to uda.
Gwoli ścisłości do xbox360 nic nie mam , ale po prostu jestem podejrzliwy w stosunku do modelu biznesu M$. Xbox360 jest konkurencją dla Windows Vista, który to jest reklamowany jako system dla graczy. I jeśli Bill stwierdzi, że ta zabawa za drogo go kosztuje to zbierze swoje zabawki i zostanie przy tym co mu daje naprawdę sporą kasę czyli Windows.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='chelcho' post='39191' date='16.02.2007, 16:08 ']...to w?a?nie Blue-Ray osi?ga coraz wi´ksz? przewag´: z o?miu du˝ych studio filmowych pi´ç wspiera BD, dwa obydwa i tylko Universal wspiera HD [url="http://www.smh.com.au/news/home-theatre/hooray-for-bluray/2007/02/15/1171405337968.html"]Hooray for Blu-ray, it's looking like a winner[/url]. Sporo ludzi kupi PS3 ze wzgl´du na odtwarzacz Blue-Ray (i ja te˝ b´d´ w?ród nich...[/quote]

No co ty nie wyglupiaj sie :lol: jeszcze jakies 2 tygodnie temu czytalem na jakms szmatlawoszacownym portalu (ktory uwaza, ze jest obiektywny ;) ) iz czytnik Blue-Ray w PS3 bezsensownie podnosi cene samej konsoli i w sytuacji gdy na rynku wygrywa lepsze i tansze HD-DVD bedzie to podwojna porazka SONY :) Czytajac jednak coraz wiecej takich bzdur zaczynam sie juz tylko usmiechac na ten kabaret Billa :D

W calej tej komicznej antykampanii smutne jest tylko to, ze spora czesc ludzi chwiejnych emocjonalnie wierzy w te plotki i faktycznie sklania sie ku ekspresowi do kawy pod nazwa X360 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Duracel' post='39426' date='19.02.2007, 08:39 ']W calej tej komicznej antykampanii smutne jest tylko to, ze spora czesc ludzi chwiejnych emocjonalnie wierzy w te plotki i faktycznie sklania sie ku ekspresowi do kawy pod nazwa X360 ;)[/quote]

Lepszy expres niz chlebak

[img]http://static.flickr.com/32/121122287_1d72e66cac_m.jpg[/img]

Eh sami fanboje tutają siedzą. Tylko w Polsce to możliwe bo normalny człowiek ma zazwyczaj 2-3 konsole i nie ma takich rozmów. A jak ktoś tak dużo gada to pewno nie ma ani X360 ani nie będzie miał PS3 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='xboxman' post='39432' date='19.02.2007, 09:57 ']Lepszy expres niz chlebak[/quote]Grill też jest:
[img]http://therealps3grill.com/DSCF0469thumb.JPG[/img]
Jak tak dalej pójdzie to większość sprzętu kuchennego zostanie zastąpiona PS3 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kojak_ct' post='39511' date='19.02.2007, 18:48 ']Widzicie jaki uniwersalny? :hura: Zast´puje wszystko! :D[/quote]

I to tylko potwierdza, ze gora jest praktyka i universalnosc nad propaganda i sianiem przez Billa strachu antyPlaystationowego :D

Przepraszam, ze wtrace taka dygresje mala, ale komicznie to wyglada, gdy kolega z nickiem xboxman pisze z wyrazna dezaprobata o fanboyach :))))

A taki chlebak z mila checia bym kupil. Pewnie [beeep] musi kosztowac :excl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak PS3 nie jest aż takim niewypałem - niektórzy nie mogą się od niego oderwać... ;)

[img]http://i146.photobucket.com/albums/r246/jaxmkii/DSC03636LargeMedium.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...