Skocz do zawartości
k3kj

Zestaw kina domowego 5.1 Marantz NR1606 + ARMAN KARDON HKTS 65 BQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do sprzedania zestaw kina domowego 5.1 w bardzo dobrym stanie (bardzo mało używany - finalna instalacja sprzętu czekała na zakończenie remontu.. oczywiście do dziś więc szkoda żeby sprzęt się marnował :)). Sprzęt w pełni sprawny, oryginalne fabryczne opakowanie amplitunera i głośników, na amplitunerze i głośnikach nadal fabryczne naklejki, stan techniczny sprawdzony przed sprzedażą przez sklep Max Audio we Wrocławiu. (na chwilę obecną wrzuciłem kilka zdjęć poglądowych ale więcej mogę podesłać zainteresowanym w przyszłym tygodniu bo muszę wypakować zestaw spowrotem z pudełek). 
 
Ze względów logistycznych (problemy z kurierami, brak możliwości sprawdzenia na miejscu itd.) odbiór tylko we Wrocławiu.

Specyfikacja amplitunera: www.marantz.pl/pl/products/pages/product...ver&productid=nr1606 
Specyfikacja głośników: http://www.audiopioneer.pl/harman-kardon-hkts-65-bq-hkts65bq-zestaw-glosnikow-z-bezprzewodowym-subwooferem-5-1.html 

Jestem w stanie rozważyć sprzedaż samego aplitunera lub głośników jednak preferowałbym sprzedać cały zestaw (oczywiście z nieco lepszym rabatem niż osobno). 

Zestaw ten zakupiłem za cenę 5 tyś zł - nie chcę narzucać jakiejś konkretnej ceny bo nie wiem jaka jest obecna cena rynkowa tego sprzętu.
Proszę więc zainteresowanych o kontakt i zaproponowanie swojej ceny zakupu pod numerem 732958755 

20171125_204549.jpg

20171125_204614.jpg

20171125_205304.jpg

20171125_205332.jpg

20171125_205901.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...