Skocz do zawartości
tybul

Sprzedam JVC DLA-RS57, f-vat 23%, gwarancja marzec 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zarejestrowałem się przed chwilą na forum, lecz goszczę w serwisie regularnie od 2 lat. Kilka razy spotkałem się z Gmerem i Maciejem podczas AS bądź w HCX.

Chcę sprzedać swój referencyjny sprzęt do kina domowego, używany przez siebie od nowości projektor JVC DLA-RS57. 

Pełna specyfikacja http://pro.jvc.com/prof/attributes/features.jsp?model_id=MDL102253

Zakupiony w Warszawie w HCX w zeszłym roku. Gwarancja jeszcze do wiosny 2018 roku.

Projektor ma 120 000 natywnego kontrastu, lampa 1300W, przyjmuje sygnał 4k, e-shift3. Wisiał pod sufitem, nie dotykany przez domowników więc stan praktycznie sklepowy.

Lampa ma wyświecone prawie 500h od nowości, nie była zmieniana jeszcze, nie widać żadnego dropu w jasności. 

Moim zdaniem w tej cenie oferuje rewelacyjny obraz. Nie ma sensu kupować nowego projektora, JVC jest niezrównany w kategorii kontrastu oraz czerni i detali.

Dodam że projektor pracował w złych warunkach ( ok 25 metrów, białe sciany, krótki rzut), lecz mimo to obraz jaki wyświetlał jest fenomenalny. Czerń w Strager things czy w Oblivionie schodziła bardzo nisko, kolory bardzo intensywne.  

Wgrałem mu profil BT.2020, potrzeba jeszcze pokombinować z gammą i możliwe że uda się uzyskać całkiem dobry obraz nawet UHD przy zastosowaniu HD Fury Linker ( a przynajmniej przybliżony)

Oryginalny karton, pilot, instrukcje, kabel etc.

Był brany na fakturę, więc moge wystawić normalną fakturę 23% VAT. Cena jest do negocjacji. Wstępnie 13.500zł brutto. 

Sprzęt do obejrzenia i odebrania w Warszawie, chociaż mogę też go wysłać ale droższym kurierem.

Edytowane przez tybul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...