Skocz do zawartości
soras

e1 vs xe1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ponieważ nie dysponuję wyświetlaczem w full hd, interesuje mnie bardzo różnica pomiędzy tymi sprzętami. Wiadomo, że e1 nie wyświetli 1080p, natomiast z tego co zrozumiałem, pozostałe funkcje są takie same. Z racji tego, że przez najbliższy okres będę oglądał dużo DVD interesuje mnie głównie skaler.

I tu pytanie - czy ktoś wie (ale na pewno), czy są jakieś różnice w sprzęcie zastosowanym w e1, a xe1 w tej materii?

Pozdrawiam,
soras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='soras' post='33970' date='10.01.2007, 00:23 ']Z racji tego, że przez najbliższy okres będę oglądał dużo DVD interesuje mnie głównie skaler.[/quote]


Soras - LENIU JEDEN :angry:;):o

Wszystko masz opisane klka tematów niżej ! ! ! :P

No , ale skoro już tu jestem , to proszę :

[b]HD-E1[/b] - skaler NEC-a , 11-bit/216MHz , wyjście SPDIF optical. HDMI 1.2

[b]HD-XE1[/b] - Doskonały skaler Reon VX HQV do 1080 p , 12-bit/297Mhz , HDMI 1.3
i dodatkowo dekodery audio = wyjście 5.1 , coaxial , lepszy pilot .


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='33974' date='10.01.2007, 01:26 ']Soras - LENIU JEDEN :_bezradny::excl:;)

Wszystko masz opisane klka tematów niżej ! ! ! :)

No , ale skoro już tu jestem , to proszę :

[b]HD-E1[/b] - skaler NEC-a , 11-bit/216MHz , wyjście SPDIF optical. HDMI 1.2

[b]HD-XE1[/b] - Doskonały skaler Reon VX HQV do 1080 p , 12-bit/297Mhz , HDMI 1.3
i dodatkowo dekodery audio = wyjście 5.1 , coaxial , lepszy pilot .
Pzdr.[/quote]


"Kto się ceni, ten się leni" :)

Czytałem kilka postów o tych toshkach, ale to info gdzieś mi umknęło. Dzięki wielkie. Teraz przynajmniej już wiem, że mnie na to i tak nie stać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...