Skocz do zawartości
Seba_1988

Jaki Projektor do 4000zł do filmów 3d/2d, konsoli xbox x.

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki byście polecili projektor głównie do oglądania filmów 3d pod okulary aktywne,2d i jak w przyszłości planuję zakup konsoli xbox x żeby projektor miał niski input lag i świetne odświeżanie żeby nic nie zacinało obrazu. Zależy mi też aby miał możliwość odtwarzania filmów z dysku usb i odtwarzał kodek dźwięku DTS i DD i ac3, nad jakością dźwięku mi nie zależy gdyż puszczam z głośników komputerowych 2.1 przez mini jack także też musi je mieś projektor. Wielką bolączką mojego lg pa70g jest brak kodeku dts gdyż dziwne ale firma lg nie wykupiła praw do tego kodeka :/. 

Czyli podsumowując: 

-Full hd (o 4k nie ma co marzyć :P
-Projektor do filmów 3d/2d o świetnej jakości czerni, kontrastu, oraz dobrym ansi abym mógł w słoneczny dzień oglądać tv
-Niski iput lag, dobre odświeżanie abym mógł pograć w przyszłości na xbox x
-możliwość odtwarzania filmów z usb 2.0/3.0 
-możliwość odtwarzania kodeka dźwięku DTS,AC-3,DD oraz wszystkich kodeków wideo
-możliwość puszczenia dźwięku z mini jack-a czyli wejście słuchawkowe.
-Wielkość ekranu coś podobnego do mojego lg pa70g co wyświetla z 2,9m ekran 123cmx198cm
czyli wyświetla filmy na pełnym ekranie nie na 16:9 gdyż tak mi się najlepiej ogląda filmy z 5 m.
-Projektor musi mieć konwersje odwrotnego obrazy gdyż planuję go podpiąć pod statyw przykręcany do ściany w miejscu starego lg pa 70 g

Cena to niestety skromny budżet do 4 tys. złotych max (mile widziane tańszy).

Edytowane przez Seba_1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć
bardzo ważne jest, abyś odpowiedział sobie na pytania jakiej jakości ma być obraz, oraz przemyślał jaką technologię projektora chcesz. Myślę, że może Ci pomóc tutaj artykuł, na który ostatnio wpadłem przypadkiem: http://www.cybertec.pl/projektor-multimedialny-doskonala-alternatywa-dla-telewizora/
Mi bardzo pomógł w wyborze projektora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...