Skocz do zawartości
msx33

SONY BRAVIA KD65SD8505BU

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ten SONY BRAVIA KD65SD8505BU to jest to samo co model XD8505C a roznica to tylko to ze jest zakrecony? bo nigdzie nie moge znalezc nic o nim a wyglada bardzo ciekawie

i drugie pytanie czy jest on lepszy od tego  SONY BRAVIA KD65XD8599BU

dzieki za podpowiedz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie cisza nikt sie nie zna na tych modelach ? cos wyczytalem roznice ale nie do konca na sony pisze ze SONY BRAVIA KD65XD8599BU ma 1000mhz a sony SONY BRAVIA KD65SD8505BU 800mhz motion flow, XD8505C tez 800mhz to wyglada na to ze to dosc ciekawy model ten 8599B ale nic nie pisze jaka matryce posiada va czy ips moze ktos podpowie i czy nadaje sie do gier z pc? bo nigdzie testow nie moge znalezsc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dante7 napisał:

Witam xd85 jest na IPS a sd85 jest na VA.

to czyli lepszy bedzie 65SD8505B tak a rok to bedzie 2014 czy 2015 tego modelu ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pytania. Seria XD to są modele na rok  2016 płaskie a SD to są modele zakrzywione na 2016. Też szukam telewizora, idealny byłby XD93 ale cena... Ja odradzam matryce IPS, VA ma gorsze kąty ale czerń jest dużo lepsza.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dante7 napisał:

Nie rozumiem pytania. Seria XD to są modele na rok  2016 płaskie a SD to są modele zakrzywione na 2016. Też szukam telewizora, idealny byłby XD93 ale cena... Ja odradzam matryce IPS, VA ma gorsze kąty ale czerń jest dużo lepsza.

 

dzieki za odpowiedz ale gdzies wyczytalem tu na forum ze podobno literka z tylu B to telewizory z roku 2014

moze to moj blad

to czyli kazdy model XD ma IPSa

ja szukam wlasnie z matryca VA

zadam ci ostatnie pytanie dzieki z gory za odzew

ma do wyboru te modele ktory z nich bedzie najlepszy:

KD65SD8505B

KD65XD8599B

KD65S8005C

KD65X9005C

pozdrawiam

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, XD93 jest na VA i SD85 jest na VA i są to modele 2016. Dwa ostatnie to modele 2015 i nie orientuje się w nich. Ja nie kupiłbym XD85 bo jest na IPS,SD85 ma dość słaba jasność wiec HDR będzie bez szału ale jest lepszy niż XD85. Jedyna alternatywa to Samsung KS8000 albo Panasonic DX750/780..tak sądzę. W tym roku ciężko coś wybrać, Samsung dał ciała z serią 6 i 7 a to bardzo komplikuje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Dante7 napisał:

Nie, XD93 jest na VA i SD85 jest na VA i są to modele 2016. Dwa ostatnie to modele 2015 i nie orientuje się w nich. Ja nie kupiłbym XD85 bo jest na IPS,SD85 ma dość słaba jasność wiec HDR będzie bez szału ale jest lepszy niż XD85. Jedyna alternatywa to Samsung KS8000 albo Panasonic DX750/780..tak sądzę. W tym roku ciężko coś wybrać, Samsung dał ciała z serią 6 i 7 a to bardzo komplikuje.

 

dzieki to zostal mi tylko SD8505B (na hdr nie mam strasznego parcia chodzi mi o gry z pc i super obraz w full hd bez smuzen w sporcie, roznice zobacze chyba bo teraz mam samsunga UE48H6200AK?)  albo dolozyc troche i kupic XD9305 roznica 400f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś testowałem w sklepie na tym samym materiale XD93 vs SD85 vs XD85. Potem byłem u kolegi który kupił 65XD93. Wnioski: XD93 zdecydowanie odstaje od pozostałych..to klasa wyżej, bez porównania, jeśli cena nie jest problemem to zdecydowanie polecam dołożyć. 65XD93: obraz z tv taki sobie, ale to chyba problem wszystkich 4K. Obraz FHD jest ok..ekran spory oglądany z bliska robi swoje. Obraz 4K HDR..NIESAMOWITY, naprawde jak odpaliliśmy materiały w 4K HDR to oczy wypala:), tak samo Forza Horizon na Xbox One S to coś niesamowitego. Jest jeden mały minus, gdy obraz jest wygaszony i nie wyświetlane żadne treści to widać chmurki ale tego absolutnie nie widać podczas normalnego oglądania. Podsumowując, sam zamierzam kupić ten TV w wersji 55" w przyszłym roku..warto dopłaćić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dante7 napisał:

Dziś testowałem w sklepie na tym samym materiale XD93 vs SD85 vs XD85. Potem byłem u kolegi który kupił 65XD93. Wnioski: XD93 zdecydowanie odstaje od pozostałych..to klasa wyżej, bez porównania, jeśli cena nie jest problemem to zdecydowanie polecam dołożyć. 65XD93: obraz z tv taki sobie, ale to chyba problem wszystkich 4K. Obraz FHD jest ok..ekran spory oglądany z bliska robi swoje. Obraz 4K HDR..NIESAMOWITY, naprawde jak odpaliliśmy materiały w 4K HDR to oczy wypala:), tak samo Forza Horizon na Xbox One S to coś niesamowitego. Jest jeden mały minus, gdy obraz jest wygaszony i nie wyświetlane żadne treści to widać chmurki ale tego absolutnie nie widać podczas normalnego oglądania. Podsumowując, sam zamierzam kupić ten TV w wersji 55" w przyszłym roku..warto dopłaćić.

jak testowales dzis te tv to powiedz mi do ktorego modelu dodawany jest drugi pilot bo chyba nie do kazdego ?

1 godzinę temu, msx33 napisał:

jak testowales dzis te tv to powiedz mi do ktorego modelu dodawany jest drugi pilot bo chyba nie do kazdego ?

dobra doczytalem ze juz zrezygnowali w nowych modelach z tego drugiego pilota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Dante7 napisał:

Dziś testowałem w sklepie na tym samym materiale XD93 vs SD85 vs XD85. Potem byłem u kolegi który kupił 65XD93. Wnioski: XD93 zdecydowanie odstaje od pozostałych..to klasa wyżej, bez porównania, jeśli cena nie jest problemem to zdecydowanie polecam dołożyć. 65XD93: obraz z tv taki sobie, ale to chyba problem wszystkich 4K. Obraz FHD jest ok..ekran spory oglądany z bliska robi swoje. Obraz 4K HDR..NIESAMOWITY, naprawde jak odpaliliśmy materiały w 4K HDR to oczy wypala:), tak samo Forza Horizon na Xbox One S to coś niesamowitego. Jest jeden mały minus, gdy obraz jest wygaszony i nie wyświetlane żadne treści to widać chmurki ale tego absolutnie nie widać podczas normalnego oglądania. Podsumowując, sam zamierzam kupić ten TV w wersji 55" w przyszłym roku..warto dopłaćić.

Witam

bylem dzisiaj w sklepie z zamiarem kupna sony xd93 wzialem ze soba pendriva z trailerami

jeden z Elysium Trailer  4K-HD .mp4

drugi normalny avi 720p

i trzeci to MadMax-FuryRoad_UHD_HDR_trailer.encm

i tylko jeden odpalil zwykly avi ,elisium tylko glos obrazu brak, Madmax nawet go nie widzial tv

probowalem odpalic vlc i na nim podobnie tylko avi ruszylo

wiec narazie zrezygnowalem z tego tv, moze sie cos dowiem od ciebie? jesli bedzie na to rozwiazanie to jutro go kupuje bo android podszedl zonie jak nic .

Tak poza tematem podpiolem tego samego pena pod panasa dx902 i rozwalil system wszystko poszlo bez problemu kazdy jeden trailer (obraz masakra nawet moja zona zobaczyla roznice pomiedzy sonym oczywiscie na plus panasa )

gdyby nie ten nieszczesny firefox to bym sie nawet nie zastanawial nad zakupem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...