Skocz do zawartości
ambona

Co to za tajemnicze wejście?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może wie,co to za wejście:
w instrukcji TV pokazano połączenie audio dekodera i audio TV przy wizyjnym równoległym połaczeniu obrazu przez DVI.A więc z boxa z gniazd audio L i R (czincz) wychodżą dwa przewody które później łączą się w jeden i wchodzą do TV przez tajemnicze pojedyncze gniazdko okrągłe,czarne o średnicy zewnętrznej ok.8mm.Ja rozumiem,że obraz idzie bez głosu przez DVI a równolegle dźwięk do opisanego wejścia audio DVI.Tylko ja nie spotkałem się z z takim zakończeniam przewodu (wtyczką) ,która do takiego wejścia by pasowała.(czincz wchodzi ale jest luźny).Temat ten poruszam dlatego,że mam problem z HDMI (głos) i chciałby skorzystac z funkcji RES przełączającej DVI w nboxie,i mógłbym wtedy audio tak jak wyżej opisałem podłączyć.I nie bardzo wiem jakim przewodem.Pozdrawiam.
_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może wie,co to za wejście:
w instrukcji TV pokazano połączenie audio dekodera i audio TV przy wizyjnym równoległym połaczeniu obrazu przez DVI.A więc z boxa z gniazd audio L i R (czincz) wychodżą dwa przewody które później łączą się w jeden i wchodzą do TV przez tajemnicze pojedyncze gniazdko okrągłe,czarne o średnicy zewnętrznej ok.8mm.Ja rozumiem,że obraz idzie bez głosu przez DVI a równolegle dźwięk do opisanego wejścia audio DVI.Tylko ja nie spotkałem się z z takim zakończeniam przewodu (wtyczką) ,która do takiego wejścia by pasowała.(czincz wchodzi ale jest luźny).Temat ten poruszam dlatego,że mam problem z HDMI (głos) i chciałby skorzystac z funkcji RES przełączającej DVI w nboxie,i mógłbym wtedy audio tak jak wyżej opisałem podłączyć.I nie bardzo wiem jakim przewodem.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ambona' post='31525' date='27.12.2006, 15:08 ']Czy ktoś może wie,co to za wejście:
w instrukcji TV pokazano połączenie audio dekodera i audio TV przy wizyjnym równoległym połaczeniu obrazu przez DVI.A więc z boxa z gniazd audio L i R (czincz) wychodżą dwa przewody które później łączą się w jeden i wchodzą do TV przez tajemnicze pojedyncze gniazdko okrągłe,czarne o średnicy zewnętrznej ok.8mm.Ja rozumiem,że obraz idzie bez głosu przez DVI a równolegle dźwięk do opisanego wejścia audio DVI.Tylko ja nie spotkałem się z z takim zakończeniam przewodu (wtyczką) ,która do takiego wejścia by pasowała.(czincz wchodzi ale jest luźny).Temat ten poruszam dlatego,że mam problem z HDMI (głos) i chciałby skorzystac z funkcji RES przełączającej DVI w nboxie,i mógłbym wtedy audio tak jak wyżej opisałem podłączyć.I nie bardzo wiem jakim przewodem.Pozdrawiam.[/quote]
Do usunięcia nie ten dział z tym problemem! Edytowane przez austrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='austrian' post='31530' date='27.12.2006, 17:38 ']Czlowieku o czym Ty piszesz?? o nboxie czy o TV! bo nie rozumiemy cie za bardzo jaki masz problem. Chodzi Ci o dzwiek i co dalej na optyku ?? nie rozumiem jasniej!!!!! bo faktycznie smiecisz forum.[/quote]

żadne tajemnicze wejście. Zwykły mały jack. Tkładasz tam taką przejściówek , z jednej strony chinche z drugiej jack. Mam tak przy podłączeniu RGB do konsoli x360.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten kabelek to 2 cinche na minijack stereo. Jeśli wejście w TV jest duży jack. Potrzebna ci będzie przejściówka mały jack na duży jack. Kabel i przejściówka do dostania w MM Edytowane przez tuptus55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję jak nie wiem co.Kto pyta nie bładzi.Chyba sam wezmę lutownicę i przerobię sobie to coś z mnóstwa kabli które sie u mnie znajdują w "archiwum".No może jutro będę w mieście (przeprowadziłem się z Wrocławia na wiochę i sobie chwalę!) to spytam.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...