Skocz do zawartości
darekguma

Poziome paski na ekranie-przeplot?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, mam problem z poziomymi paskami, kreskami na ekranie podczas oglądania filmów z projektora.

Zestaw to.

ampli Yamaha rx-v767

projektor Mitshubishi HC 3800=ekran AVtek

BD Yamaha 1067

Odtwarzacz siecwy MED8ER 1000.

TV Panas 46g15

N-TV

Wszystko podpięte do ampli.

Z tego, co dowiedziałem się w necie, problem o który piszę to przeplot, podczas ruchu kamer na ekranie pojawiają się poziome kreski, jakby był przecinany w poziomie i dotyczy sygnału 1080i. U mnie problem nie występuje podczas podania sygnału 720p, po przełączeniu na 1080p 50/60hz pojawiają się omawiane paski na ekranie niezależnie od tego czy źródłem jest BD czy odtwarzacz sieciowy.Na tv nie ma żadnych problemów, problem dotyczy tylko obrazu z proja.

Czy Ktoś z szanownych Kolegów miał do czynienia z takim problemem?. Dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz może film jak to wygląda?

Wysłane z Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmu nie mam, ale jak to nie jest problem to bez problemu można podobne filmiki znaleźć w necie, to bardzo popularny problem wśród graczy na kompach. Spróbuję dzisiaj cos wieczorkiem nagrać telefonem, może wyjdzie.


Jeszcze znalazłem w sieci takie info, co do problemu wśród graczy, że problem nie występuje na tv podczas gdy na monitorach jest widoczny, a związane to jest z wyższym odświeżaniem na tv. Ale czy to może mieć związek z moim projektorem, czy w projkach występuje cos takiego jak odświeżanie?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu krótki filmik, jakość tragiczna ale widać o co chodzi.

20151107 194646 proszę to wkleić do wyszukiwarki yt. Nie mogę wkleić linka.

teraz się udało.

Edytowane przez darekguma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...