Skocz do zawartości
kuzior

Telewizor 55" - 60" do 5000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety od kilku dni negocjuje ze sklepem co do zamówienia. Telewizory jakoś "wyparowaly" z rynku. Nie bardzo rozumiem o co chodzi ?

Nie są obecnie dostępne u żadnego z poddostawcow. Muszę poczekać jeszcze kolejne dwa tygodnie i jeżeli nic się nie zmieni zamówię 55H6400.

Zmieniłem koncepcje co do formuły ogladania. Kupie 55-60 cali FHD do codziennego ogladania i dobry projektor tylko do filmów. Przymierzam się aktualnie do Benq W1070+.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem parę dni temu w RTV Euro AGD, miałem status "Sprawdzanie możliwości realizacji zamówienia". W dniu dzisiejszym mam status "Kompletowanie zamówienia", natomiast ze strony sklepu jakby ktoś zamawiał jest status "W magazynie" i dostawa dla mojej lokalizacji (Warszawa) możliwa na dzień jutrzejszy.

Tutaj link:

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue60j6200.bhtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE:

Zmienił się status zamówienia, w tej chwili to:

"Zamówienie/rezerwacja skompletowane"

Wszystko wskazuje na to, że początkiem przyszłego tygodnia będę mógł przekazać wrażenia na świeżo z użytkowania 60tki J6200 ;-D

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się do niego przymierzam, choć wspominają, że ma matrycę sharpa, która nie jest najlepsza, koleś w euro z resztą mówił to samo, że jeśli tv ma taką matrycę to lepiej omijać szerokim łukiem, i jestem w kropce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryca Sharpa?

Skąd to info? Bo ja czytałem co innego...

Najlepiej jakby ktoś zrobił fotkę z menu sewisowego - tam jest zakodowany producent matrycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale tu jest tylko gdybanie, teksty w stylu "jeśli tam jest tak, to nie ma powodu żeby tu było siak" - wróżenie z fusów ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony gdybanie, ale nikt nie chce konkretnie potwierdzić,ani zaprzeczyć ;)

399$ ciekawa promocja, amerykańce potrafia robić wyprzedaże ;)

60J6200 wydaje sie stosunkowo prostym tv

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek lub wtorek kolega depesz postawi ostateczną diagnozę dotyczącą matrycyi wszystko będzie jasne. Ja stawiam 10 zł na Sharpa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poczekam ;) tv wydaje się dostępny, a nadal chodzi mi po głowie ;)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest to zbyt "drogi" telewizor skoro w USA wyprzedaż 60j6200 za 399$ na święta http://www.samsung.com/us/video/tvs/UN60J6200AFXZA

PS. Tam to mają konkretne promocje....

-->>

W USA Samsung J6200 to zupełnie inny model. Płaski odpowiednik naszego EU 60J6200 to UN 60J6300. Cena będzie inna. Ten amerykanski J6200 to już taka budżetowa produkcja....

Tu nasz odpowiednik do odbioru w sklepie stacjonarnym - ale cena po dzisiejszym kursie wychodzi podobna jak u nas. To nie czarny piątek

http://www.searsoutlet.com/60-Class-1080p-LED-Smart-HDTV-UN60J6300/d/product_details.jsp?pid=143220&mode=seeAll

Ps. Ja juz definitywnie odpuściłem czekanie na 60J6200. Zamówiłem kolejny raz 55H6400. Jutro bedzie i mam nadzieje ze juz zostanie. Dam sobie już spokój z tymi chmurami nawet jak będą. Okulary 3D od Samsunga podobno pasują do 3D projektora. Teraz mam problem z wyborem ekranu, ale to już inny wątek.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kuzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okulary nie pasują gdyż są sterowane przez Bluetooth a nie błyskami światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś zadzwonli z euro, że tv jest na magazynie i chcą ustalić ze mną datę dostawy :) taki tyci problem, że anulowałem zamówienie, ale wygląda na to, że jednak miałem ten tv wziąć ;)

Czekam jedynie na potwierdzenie matrycy

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA Samsung J6200 to zupełnie inny model. Płaski odpowiednik naszego EU 60J6200 to UN 60J6300. Cena będzie inna. Ten amerykanski J6200 to już taka budżetowa produkcja....

Tu nasz odpowiednik do odbioru w sklepie stacjonarnym - ale cena po dzisiejszym kursie wychodzi podobna jak u nas. To nie czarny piątek

http://www.searsoutlet.com/60-Class-1080p-LED-Smart-HDTV-UN60J6300/d/product_details.jsp?pid=143220&mode=seeAll

Ps. Ja juz definitywnie odpuściłem czekanie na 60J6200. Zamówiłem kolejny raz 55H6400. Jutro bedzie i mam nadzieje ze juz zostanie. Dam sobie już spokój z tymi chmurami nawet jak będą. Okulary 3D od Samsunga podobno pasują do 3D projektora. Teraz mam problem z wyborem ekranu, ale to już inny wątek.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

To też "gdybanie" i bez obrazy "magiczne teorie"

Ja rozumiem to trochę inaczej, j6200 w Europie jest tak samo "budżetowy" jak w USA i raczej "brania" nie ma w USA więc go "opychają" , żeby nie zostać że "szrotem"...A za 399$ trochę na pewno im zejdzie i to w miarę szybko.

-->>

Edytowane przez wing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też "gdybanie" i bez obrazy "magiczne teorie"

Ja rozumiem to trochę inaczej, j6200 w Europie jest tak samo "budżetowy" jak w USA i raczej "brania" nie ma w USA więc go "opychają" , żeby nie zostać że "szrotem"...A za 399$ trochę na pewno im zejdzie i to w miarę szybko.

-->>

To nie teorie. W USA UN60J6200 to nie ta sama konstrukcja co u nas. W stanach ma oznaczenie UN60J6300.

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/j6300

Co do "budżetowy" to ja to rozumiem tak :

płaca minimalna została podniesiona w USA tym roku do 12$ x 4 zł = 50 zł za godzine . W Polsce PIS chce wprowadzić od nowego roku 12 za godzinę pracy. 1000 $ za TV to 2 tygodniowki w USA. W Polsce to dwa miesiące pracy...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie teorie. W USA UN60J6200 to nie ta sama konstrukcja co u nas. W stanach ma oznaczenie UN60J6300.

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/j6300

Co do "budżetowy" to ja to rozumiem tak :

płaca minimalna została podniesiona w USA tym roku do 12$ x 4 zł = 50 zł za godzine . W Polsce PIS chce wprowadzić od nowego roku 12 za godzinę pracy. 1000 $ za TV to 2 tygodniowki w USA. W Polsce to dwa miesiące pracy...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

To tym bardziej w PL nie opłaca się kupować tego typu "budżetowych" tv, za duże pieniądze.... (to takie "wciskanie" "indianom" paciorków)...;)

-->>

Edytowane przez wing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej w PL nie opłaca się kupować tego typu "budżetowych" tv, za duże pieniądze.... (to takie "wciskanie" "indianom" paciorków)...;)

-->>

Chyba ze na firmę.

Wychodzi 60% ceny i jest polska, UE gwarancja.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podpisałem papiery w RTV Euro AGD, byłby dziś, ale na dziś nie mają transportu - więc telewizor miał będę jutro. Oczywiście podzielę się wrażeniami ;-D

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie, to pytanie mnie nurtuje - czy wersja 60" jest pod względem jakości obrazu gorsza od wersji 50-55" ?

Telewizor zamawiałem przez Internet, więc teoretycznie mam możliwość w ciągu 10 dni zrezygnować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat można uznać za zamknięty. Wczoraj powiesiłem mój 5 egzemplarz Samsunga 55H6400.

Zostaje. Nie jest idealny ale za ta kasę juz daje spokój. Nie doplacalem juz do 60-ki. Na wiosnę kupuje projektor.

Ps.

Oczywiście ten też miał Clouding. Cztery duże plamy chmurek. I wiecie co zrobiłem ...?

"Rozmasowalem" wieczorem ekran. Tak jak przy wyciąganiu powietrza z pod samoprzylepnej folii. Delikatnie, przez szmatke rozepchnąłem te jasne plamy. Pozostało trochę jaśniej w naroznikach ale to mi już nie przeszkadza. Szkoda ze nie próbowałem tego z poprzednimi. Bałem się dotykać ekranu. Wygląda na to ze te plamy to może jakieś namagnesowanie matrycy bo jest ruchome. ?

Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie posty.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 5 egzemplarz też pochodził ze zwrotu ?. Swoją drogą to pomimo dużej obniżki ceny był to bardzo drogi telewizor gdyż kosztował kupę nerwów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden, chyba ten poprzedni wyglądał jak ze zwrotu. Może jbyl to akiś leżak, który przesylali między magazynami ? Pozostałe były nowe.

Co do nerwów to po 3 juz odpuściłem. Przy okazji trafiłem na wasze forum i zamiast dokładać do 60 calowego tv zdecydowałem się na dodatkowy projektor do filmów. Także widzę dużo plusów.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...