Skocz do zawartości
Dario23

Zakup telewizora 46-50 cali, bez 3D do 1900zł

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 15m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2m - 2,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 czasami 4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? - na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? - stać
6. Jak słońce świeci w pokoju ? z prawej strony
7. Jaki masz obecnie telewizor ? kineskopowy
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? smart TV, odtwarzanie mkv po USB
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? naziemna cyfrowa, potem dojdzie xbox360, HD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? narazie dekoder dvbt i xbox360, laptop
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? minimum 6 godzin
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? bez znaczenia
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, dokumentalne, przyrodnicze, sport
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? nie, tylko smart TV
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? - Xbox360 - 20 do 30 %
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? od 46 do 50 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? - był stary kineskopowy, więc w kwestii LED to nie mam zdania
19. Preferencje co do marki ? ma być dobry ( samsung, lg ), ale może być inna marka
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? bez 3D
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 1900zł

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? - nie

telewizor będzie dla mojej siostry i szwagra. Nie mają dużych wymagań, nie są maniakami filmowymi. Posiadają teraz stary kineskopowy telewizor. Ważne aby miał smart TV, odtwarzał dobrze filmy mkv po USB i wielkość od 46 do 50 cali.

Pozdrawiam.

Przed chwilą natknąłem się na taki telewizor PHILIPS LED AMBILIGHT 47PFK6549 3D400Hz SMART WIFI za 2077zł z przesyłką. Może warto dopłacić niecałe 200zł do tego telewizora. Może ktoś doradzić czy ten telewizor jest ok.??

Edytowane przez Dario23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje wymagania bardzo dobrze spełnia Samsung UE48H6200.

Tylko cena to obecnie 2100 a nie 1900, ale warto dopłacić.

Moja subiektywna opinia jest taka że poniżej H6200

to już wyroby telewizoropodobne ;) pisze o tańszych tv 48 cali.

Tutaj masz test http://hdtvpolska.com/page/articles.html/_/testy/telewizory-lcd/samsung/test-samsung-48h6200-samsung-h6200-3d-lcd-led-r951

Edytowane przez Slawko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slawko1 dzięki za propozycję. Moja siostra zamówiła wczoraj wcześniej, niż Ty dałeś mi odpowiedź. Wzięła PHILIPS LED AMBILIGHT 47PFK6549 3D400Hz SMART WIFI.

Mam nadzieję, że ten telewizor też będzie w miarę dobry. Dziękuję za sugestię i propozycję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...