Skocz do zawartości
peterka1000

Program na nowe kanały w N - ce

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko . Dlaczego do tej pory nie ma w gazecie np. '' To i Owo " lub innych gazetach nowych programów z N platformy jak Wojna i pokój , N sport , discovery historia , mgm hd , oferty vod , comedy , baby itp ? Przecież nic nie daje lepszych możliwości do porównania co tam leci , z którego roku itp jak własnie taki szczegółowy program . Czy to taka wielka tajemnica , że ma być znana tylko dla abonentów N - ki ? Czy też wstyd przed tym że nie ma tam co pooglądać . :P Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszytskim mówie o tym co naisal mój poprzednik :P
przeciez mozna troche pomyslec i w epg naajechac na dany program nacisną info i masz o czym i który rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego luk1401 , jeśli zadaje pytanie to nie po to żeby otrzymać głupią odpowiedz . Ja póki co nie mam N-ki i nie zamierzam mieć tylko po to żeby na EPG poczytać sobie jakie są obecnie programy czy filmy . Bo jak mi one nie będą odpowiadały nie mam zamairu płacić w ciemno abonament przez tam ileś miesięcy , kilkanaście czy jakoś tak . Jak by był np w '' To i Owo '' ich program mógłbym na spokojnie ocenić czy warto czy nie brać tą platforme , a wedłóg Twojej metody trezba kupić N ke potem na EPG poczytać co tam jest i godzić się z tym czy chcemy czy nie . Więc pomyśl logicznie zanim odpowiesz w taki sposób . ( pewno już sie Ty sam wkopałeś w tą oferte i chcesz innych pogrążać :P . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
identyczny temat zalozylem niedawno. co z tego ze program jest na epg ? ? ? a co jesli siedze sobie w pracy w piatek i chcialbym sprawdzic co zaoferuja mi w weekend np mgm hd i nsport ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Headstar_PL' post='27161' date='07.12.2006, 10:42 ']
identyczny temat zalozylem niedawno. co z tego ze program jest na epg ? ? ? a co jesli siedze sobie w pracy w piatek i chcialbym sprawdzic co zaoferuja mi w weekend np mgm hd i nsport ?
[/quote]
W pracy się pracuje, a nie czyta gazety! :D
A tak poważnie, zgadzam się... przydał by się program w To&Owo. Ale jestem cierpliwy, wcześniej czy później musi się pojawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='MaBri' post='27167' date='07.12.2006, 09:10 ']
Jeszcze chwila i wszystko będzie w ToiOwo.
Spokojnie
[/quote]

zgadzam sie ze wkrotce wszystko bedzie ogolnie dostepne.
A jakby co to na necie mozna znalezc program MGM , nsport, comedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z programem to jest lipa, to podstawa której brakuje. Owszem można w epg, ale w gazecie czy na necie byłoby czytelniej. Szkoda czasu na szukanie po epg....kiedy to się zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Headstar_PL' post='27234' date='07.12.2006, 13:35 ']
Maddox - to podaj mi strony w necie gdzie jest program nsport i mgm :)
[/quote]

ktos zadaje sobie trud i codziennie uaktualnia:)))
[url="http://new.sports.pl/index.php?show=1&s=855&ns=27701"]http://new.sports.pl/index.php?show=1&s=855&ns=27701[/url]

holender a z MGM znalezc nie moge albo gdzies mi sie przywidzialo:)

Edytowane przez Maddox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Veyron' post='27109' date='07.12.2006, 00:59 ']
wszytskim mówie o tym co naisal mój poprzednik :unsure:
przeciez mozna troche pomyslec i w epg naajechac na dany program nacisną info i masz o czym i który rok :)
[/quote]

To pomyśl jeszcze trochę i jeszcze bo u mnie EPG raz działa, a raz nie działa, a jak działa to pokazuje głupoty.

I co Ty na to ? Zamiast pisać takie bzdury może byś pomyślał i pomógł koledze ? :-)

Ponadto to EPG jest o kant [beeep] rozbić i ma się nijak do tego co np pokazywał p. Sojka, jest tak że przy oczywistych pozycjach jest pełny opis, a przy mniej znanych - tylko tytuł, nie mówiąc już o tym że nie wiadomo np. jaki będzie mecz (kto z kim) i co Ci da że jest napisane w EPG np LIGA MISTRZÓW ?

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robert71 jak w epg "najedziesz" na napis liga mistrzów to naciśnij info - pokaże się kto gra :) Moim zdaniem w przypadku tak krótkich opisów informacja powinna się pojawiać na dolnym pasku, jest tam sporo miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, ze mimo iz mam sygnal 95-100% caly czas epg pokazuje rozklad jazdy maksymalnie na kilkanascie godzin do przodu ;) i to zwykle nie na wszystkie kanaly , nie mowiac o tym ze czesto na kanalach tv (!!!) nie ma informacji na belce podczas ogladania programu ;) lipa straszna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. EPG w Nce to jedna wielka kicha. Raczej częściej nie działą niz działa. Ale oczywiście Nka i tak zwala winę na nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jeszcze nie miałem problemów z EPG zawsze pokazuje mi na cały tydzień. Czasem zdaża się luka na jeden program który ma być za trzy, cztery dni ale to może ze dwa razy się zdażyło a mam jak tylko zaczeli sprzedawać recordery. Może ten problem pojawia się tylko w zwykłym N-boxie. Edytowane przez roslonp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mamy na myśli zwykły nbox. W recorderach działa to normalnie, bo był update softu 1.12.06.
Nas, zwyłych szarych użyszkodników niskobudżetowych nboxów, za których wypożyczenie zapłaciliśmy jedyne 99zł totalnie zignorowano i olano. My nie potrzebujemy tego. Tylko by nam przeszkadzało w oglądaniu. Ot, taka polityka Nki. Update SW dla nboxa przesunięto na nieokreśloną przyszłość. Edytowane przez shado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='MaBri' post='27167' date='07.12.2006, 09:10 ']
Jeszcze chwila i wszystko będzie w ToiOwo.
Spokojnie
[/quote]

JUŻ JEST W ,, TO i OWO ,, -
MGM HD
Wojna i Pokój
TVP Sport
nSport
NASN
Kuchnia TV

;):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lukas' post='28403' date='12.12.2006, 10:11 ']
JUŻ JEST W ,, TO i OWO ,, -
MGM HD
Wojna i Pokój
TVP Sport
nSport
NASN
Kuchnia TV

:):):)
[/quote]

potwierdzam sa wszytkie kanały "n" w TO&OWO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja miałam nadzieje ze jakas nowosc przyniosle.
to&owo
podobno tez maja sie na stronie n pokazac :) - zmienia sie na lepsze powoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='airjack' post='27472' date='08.12.2006, 11:17 ']
robert71 jak w epg "najedziesz" na napis liga mistrzów to naciśnij info - pokaże się kto gra :D Moim zdaniem w przypadku tak krótkich opisów informacja powinna się pojawiać na dolnym pasku, jest tam sporo miejsca.
[/quote]
No co Ty nie powiesz ? :-)
A jak się nie wyświetla ? Przecież piszę że nie działa

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa, dlatego opisałem dokładnie co zrobić. Ty napisałeś, że "nie działa". Mam zgadywać co naciskasz na pilocie?
Jak masz gdzieś podpowiedzi to napisz do Mikołaja, może Ci pomoże :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem dzisiaj To&Owo i jest już tam ramówka kanałów z nHDTV. nSport, MGM HD, DiscoveryHD & Historia, NASN, TV Sport z tego co cauważyłem, więc chyba jest jakiś już ruch do przodu. Edytowane przez radar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
program jest dostepny na stronie nki
daje jednak linka do watku na forum gdzie kanaly sa wyposzczegolnione
[url="http://www.nhdtv.pl/forum/viewtopic.php?t=1904"]http://www.nhdtv.pl/forum/viewtopic.php?t=1904[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...