Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakupiłem w/w TV za śmieszną kwotę 1699zł z wysyłką.

http://www.ibood.com/extra-pl/pl/product_specs/49673/Telewizor_Panasonic_Full_HD_LED_TV_50_cali_w_niezwykle_okazyjnej_cenie/

Mam 3 dni na wpłatę, inaczej anulują zamówienie.
Czy ktoś może coś więcej powiedzięć o tej serii? W internecie nawet nie ma żadnej specyfikacjiicon_idea.gif
Na pewno, jest 50hz, ale jaka matryca?

Jeśli chodzi moje wymagania to są bardzo niskie: ma być w miarę dobra jakość obrazu, SMART nie jest mi potrzebny. TV będzie używany głównie do PS4 i meczów z NC+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne widziałeś moją odpowiedź na IBOOD:

Byłem w mediaexpert i obejrzałem.. Panasonic podpisał się pod tv, którego podobno sami nie robią. Wskazuje na to choćby całkowicie inny pilot. Jakość obrazu na standardowym obrazie demonstracyjnym (analogowym) bardzo słaba (ale dla mnie akceptowalna bo analogowego i tak nie będę używał). Na maksymalnych ustawieniach jakości i kontrastu był wciąż słabszy niż 2x droższy Sony stojący obok.. Niemniej, podświetlenie wyglądało na w miarę równomierne. Co mi się nie podoba, to wszystkie złącza umieszczone centralnie z tyłu a nie na krawędzi, co utrudni montaż na ścianie. Będę używał do komputera, konsoli, DVD. Uważam, że na dziś więcej mi nie trzeba.

Dodać mogę jedynie tyle, że sprzedawca z media przyznał, że telewizor mają od kilku tygodni w ofercie i nie ma o nim zielonego pojęcia. Na TV byłą naklejka "nowość 2014". Obraz nie zachwycał, ale sklep to nie najlepsze miejsce do testów. Widać było jedynie niedociągnięcia w podświetleniu na jasno-żółtym tle. Resztę obadam jak TV dotrze (podobnie zapewne, jak Ty ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...