Skocz do zawartości
romanow74

wymiana starych dekoderów c+

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie rozmawiałem z info c+ i okazało się że jeżeli wynajmuje się od nich stary dekoder to po 7.12.06 będzie można od c+ nowy z HD tylko kupić za699!!!Nie będzie można go wymienić na nowy za 299!!!Stary można oddać ale nowy można od nich pobrać dopiero po 12 miesiącach!!!Chyba się W :(:(:angry: W.......M!!!

Edytowane przez romanow74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to prawda to część klientów C+ będzie przechodziło do konkurencji.Ja dzwoniłem kilka minut temu na infolinię i powiedzieli,że jeszcze nie znają szczegółów wymiany dekoderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co wy się dziwicie: skoro CYfra ma ponad 1.750.000zł strat. Ja widzę w przyszłości tylko Polsat i n na rynku. Cyfra moze wyzionąc ducha. To juz drugi rok (drugie świeta) gdzie cyfra jest za Polsatem. Ale następny rok może już należeć do n. Zobaczymy. Pomijam jakie jest en ale się sprzedaje. Cyfra da dekoder ale w jakich ilościach i z jaką dostępnością (widzimy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='upan[beeep]' post='25716' date='01.12.2006, 11:47 ']
Mario, a skąd te dane? Ostatnio raczej C+ chwaliła się zyskami.
[/quote]

Tak - powiedzą oficjalnie, że mają straty :) Dane pochodzą z samego źródła. Domyśl się jakiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli to prawda to sie zalamalem, tak sie traktuje stalych abonentow?Zamiast zrobic dla nich jakas promocje to jeszcze maja placic wiecej niz nowi klienci,rozwalilo mnie to, mam nadzieje ze to jeszcze nic pewnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='donalduck' post='25722' date='01.12.2006, 12:07 ']
Jezeli to prawda to sie zalamalem, tak sie traktuje stalych abonentow?Zamiast zrobic dla nich jakas promocje to jeszcze maja placic wiecej niz nowi klienci,rozwalilo mnie to, mam nadzieje ze to jeszcze nic pewnego.
[/quote]
CHYBA PEWNE DZISIAJ RANO Z NIMI ROZMAWIAŁEM NA INFOLINII I STRASZNIE MNIE TO WK.....O!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Zamiast zrobic dla nich jakas promocje to jeszcze maja placic wiecej niz nowi klienci,rozwalilo mnie to, mam nadzieje ze to jeszcze nic pewnego. [/quote]

Przecież zawsze nowy ma lepsze warunki - tak samo jest przy podpisywaniu umowy z era, plusem czy orange

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:):) Małe sprostowanie-zadzwoniłem jeszcze raz na info c+ i miła pani powiedziała(po konsultacji z kimś bardziej kompetentnym)że w połowie grudnia stali abonenci będą mogli wymienić stare dekodery na te zHD inie muszą ich kupować(jak mi to powiedział jakiś gamoń kiedy dzwoniłem rano) tylko można będzie je wypożyczyć za299!!!Kamień z serca mi spadł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zrozumiałem to 299zł jest za wypożyczenie 699zł za wykup na własność. Napewno w C+ nic nie wypożyczę za takie pieniądze gdyż po roku umowy żal będzie ją rozwiązywać. Z kolei nie rozwiązując umowy nie można podpisać nowej z nowymi promocjami.
Jak oni nie chcą nic dać stałym klientom tylko nowym to trzeba być wciąż ich nowym klientem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nowi też mogą albo wypożyczyć za 299 albo kupić za 699-przy wypożyczeniu nie płaci się już 10zł jak za stary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='romanow74' post='25737' date='01.12.2006, 12:56 ']
:):lol: Małe sprostowanie-zadzwoniłem jeszcze raz na info c+ i miła pani powiedziała(po konsultacji z kimś bardziej kompetentnym)że w połowie grudnia stali abonenci będą mogli wymienić stare dekodery na te zHD inie muszą ich kupować(jak mi to powiedział jakiś gamoń kiedy dzwoniłem rano) tylko można będzie je wypożyczyć za299!!!Kamień z serca mi spadł :lol:
[/quote]

No to swietna wiadomosc bo juz bylem lekko podlamany.Czyli w polowie grudnia zacznie sie nowa era na moim telewizorze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='donalduck' post='25744' date='01.12.2006, 13:27 ']
No to swietna wiadomosc bo juz bylem lekko podlamany.Czyli w polowie grudnia zacznie sie nowa era na moim telewizorze :lol:
[/quote]
myślę że u mnie również!!! :) bo po rannej rozmowie byłem załamany!!A moim zdaniem takich nieudolnych pracowników powinni zwalniać-mogą przesluchać rozmowy przecież je nagrywają!!! :)

Edytowane przez romanow74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy tak warto się spieszyć. Oddam stareg Phila 6010, do którego było pełno oprogramowania, list kanałów, softu itd i wezmę nieznany tuner i będę czekał jak w "n", aż podrzucą jakieś kanały, albo pozwola oglądać ASTRĘ. Zapomnij on własnej liscie, edukacyjnych kanałach na dłuższy czas .
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Baggins' post='25772' date='01.12.2006, 16:07 ']
Nie wiem, czy tak warto się spieszyć. Oddam stareg Phila 6010, do którego było pełno oprogramowania, list kanałów, softu itd i wezmę nieznany tuner i będę czekał jak w "n", aż podrzucą jakieś kanały, albo pozwola oglądać ASTRĘ. Zapomnij on własnej liscie, edukacyjnych kanałach na dłuższy czas .
Pozdrawiam
[/quote]
nikt cię do tego nie namawia ale HD na swoim Philipsiku nie zobaczysz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś gadałem z moim dostawcą od Cyfry, powiedział że nie będzie problemu z załatwieniem 2-óch dekoderków HD po CYFROWEJ cenie (699)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłem o 11.00 na infolinię C+ i okazało się że od dzisiaj w niektórych Centrach Cyfry+ mają być już dostępne tunery HD!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@romanow74
a wiesz dokładnie kiedy wprowadzą tuner HD z dyskiem twardym?
i jeszcze jedno. jak ktoś ma pakiet mini to także może ten tuner HD kupić? czy trzeba brać jakiś pakiet premium? i lojalkę na 12 miesięcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='klaus71' post='26418' date='04.12.2006, 11:37 ']
@romanow74
a wiesz dokładnie kiedy wprowadzą tuner HD z dyskiem twardym?
i jeszcze jedno. jak ktoś ma pakiet mini to także może ten tuner HD kupić? czy trzeba brać jakiś pakiet premium? i lojalkę na 12 miesięcy?
[/quote]
kiedy z twardzielem to niewiem ale wydajemi się że jak nie masz pakietu z canal+ to nie masz canal+sportHD a tam będą filmy i sport w HD ale więcej dowiesz się pod 0801801801 :(

Edytowane przez romanow74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale ten kanał HD ma być przez pół roku free. więc warto mieć lepszy tuner.
poza tym pewnie lepiej działa niż te obecnie sprzedawane (np. szybciej przełącza kanały).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...