Skocz do zawartości
  • 0
sierak

Szukam dobrego LCD 32 calowego - Sony, Samsung bądź Philps prosze o pomoc!

Pytanie

Mam do was gorącą prośbę drodzy forumowicze...
Chcę kupić sobie telewizor LCD 32 calowy (nie wiekszy i nie mniejszy , tylko 32 cale).

Waham się między 3 markami: Sony, Samsung i Philips (inne nie wchodza w grę).
Cena do 6000 zl

Chciałbym telewizor , ktory zagwarantuje dobra jakosc obrazu (z telewizji cyfrowej i DVD), bedzie nowoczesny. Bardzo prosze o pomoc i liczę bardzo na Wasze cenne uwagi...

Do tej pory spodobaly mi się modele: Philips 32PF9551, Philips 32PF9966, Samsung LE32M71B , SamsungLE32R71B ,Sony KDL-32S2030K czy Sony_KDL-32V2000

Czy polecilbyscie ktorys z powyzszych, jesli tak to dlaczego. Moze polecilibyscie inne modele tych 3 marek.

Dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ja stawiam na SamsungaLE32M71 ja mam R71 i jestem zadowolony a tem ma lepsze parametry!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='romanow74' post='24227' date='25.11.2006, 12:38 ']
ja stawiam na SamsungaLE32M71 ja mam R71 i jestem zadowolony a tem ma lepsze parametry!!! :D:D:D:D:D
[/quote]


lub wybrany przez angielski magazyn What Hi-Fi telewizorem roku o wielkości od 30-36 cali, czyli
Sony Bravia 32V2000 lub jego następca 32V2500.

a za 6000 zł to możesz kupić w promocji 37 cali AMOI Full HD w digitalo.pl

pozdr.

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dodam od siebie (bo sam pewnie w sypialni bede wymienial, wiec jestem ze tak powiem "w temacie"):
- nowa Toshiba WL68P (z recenzji - REWELACJA)
- jw Sony ale juz V2500 (2HDMI, lepsze parametry matrycy)
- Panasonic LX500 (bardzo dobry tele!) ew. LX600 (super katy i niesamowite kolory, niestety czern wpada podobniez w niebieski gdy jest ciemno)

Samsungi tylko wtedy gdy wazna jest wspolpraca z PC-tem. Zamiast N lepiej M, niekoniecznie drogi M71 a moze byc tez 61 (bardzo solidna konstrukcja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
mam ten sam problem. Ale czekam na możliwość objerzenia nowej Toshiby 32WLT68 z głośnikami Onkyo.
powinna zmieścić się w 6k PLN.
Na razie moim faworytem jest Philips 32PF9731D. Powrównywałem go z Sharpem DG9E i Sony Bravia V2500. Oba odpadają przy oglądaniu zwykłego dvd. W Philipsie niesamowita ostrość obrazów, płynność ruchów, kontarast, poziom czerni. Niestety na razie to 7k PLN
Ciekaw jestem opinii forumowiczów bo jakoś Philipsy mają słabą prasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...