Skocz do zawartości
homman

XBMC ANDROID FAQ

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz o hybridzie ?

Na 2.1 finles nie działa sterowanie telefonem. tzn na rk remote 2.02 możesz sterować strzałkami ale nie działa touchpad na innym nie wykrywa. Ale ten sam błąd jest od nowego anda na minixie itd.

Kiedyś testowałem to soft z minixa. I problemów nie było. Ale mogę jeszcze luknąć jak chodzi ci o ten soft.

Instaluje i sprawdzę. Ale tam jest stary and. I rk powinno działać.

--------------------------------------------

Rk nie działa jedynie to załączone.

Sprawdzone poza tym że minix to muł nad muły że myszkę rwie. To działa yt/ tv guide itd. Jednym słowem pełne xbmc. Jak na 2.1

-------------

RK REMOTE Z MINIXA x5 działa na finless 2.1

Podaje do ściągnięcia.

Więc ja za najlepsze softy wciąż uważąm

finless 1.6 /1.7c na mk808

finless 2.1 na mk808B

Dla reszty szkoda mi czasu i sensu.

Jeśli komuś się podoba tv launcher zawsze można go dograć. Ja wole go launcher hd.

rk remote fin 2.1

http://chomikuj.pl/homman/KOMPUTERY+PROGRAMY+ITD/ANDROID/Programy+stick/rk+remote+do+finless+2.1,3007217974.apk

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla poprawnego dzialania A1 na finless 1.7 (mk808b) nalezy podmienic plik libstagefright.so , ktory znajduje sie w system/lib

Tutaj do sciagniecia:

https://dl.dropboxusercontent.com/s/k3w1qyvt1cv831k/libstagefright.so?token_hash=AAFSuICHUb3guC9hRYphZRJUIWExdlaEv_WE5cXr0EyRUg&dl=1

Edytowane przez Matiks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie problem zyjecie na urzadzeniach dwurdzeniowych gdzie ja z nich zrezygnowalem w styczniu na zecz czterordzeniowych troche jestescie sto lat za murzynami.A wy tak tego Boba i lewego zachwalacie,a co ciezko wam przerobic sobie soft.Przeciez oni od podstaw nie robia softu,tylko przerobki softów chinskich.Ludzie troche myslcie.Ja robie softy i wrzucam je do swoich urzadzeń ktore sprzedaje,i sie jakos po forach nie chwale

Kupujecie dwurdzeniowe bo sa teraz tanie ale jak wychodzily w czerwcu gdzie bylem pierwszym sprzedawca w polsce to nawet niewiedzieliscie co to jest :)

Edytowane przez darekmarta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestes pierwszy po murzynach i sto lat za chinczykami.

Gratulacje,

Mysle, ze administracja powinna z miejsca dac Ci pozycje moda w dziale Android. Oczywiscie jak tylko sie wyleczysz.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darekmarta jakieś samouwielbienie?

W październiku rok temu 90% problemo mk808 było rozwiązane ty mówisz że sprzedajesz od 4 miesięcy.

Więc jak mogłeś być 1 sprzedawcą w pl? Coś nie halo.

Poza tym to właśnie dzięki robieniu softów itd na mk808 udało się rozwiązać sprawę xbmc. Więc jak ty kupiłeś 4 rdzenie sprawa już była rozwiązana.

xbmc które obecnie się wykorzystuje jest z lutego 2013! A ty piszesz o czerwcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Homman nie wiem czy mnie pamietasz:) czy jest szansa zebys mi wrzucil

na mk808 (nie na mk808b) zestaw najlepszy na dzień dzisiejszy to:
Finless 1,7c + xbmc alpha 1 + dogranie silnika
Wszystko w tym ZIPIE
http://egofiles.com/Uhr2kHxcchbeXUAk

na inny serwer np google? Prosze z jakiegos powodu pokazuje mi ze z mojego kraju nie moge tego sciagnac:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój pierwszy post tutaj. :)

Xbmc zainstalowany,Finless 1,7c + xbmc alpha 1 + dogranie silnika-podmieniony.Na bardzo dużo ''kanałach'' wyskakuje;Błąd skryptu plugin video ....np;mrknow''

W zależności co tam włączam.Drugi problem to np;odpalam film na kinomaniaku,buforowanie idzie szybciej jak film,ale strasznie tnie-nie idzie oglądać.Mam tam konto i loguje mnie.Nie pomaga nawet pauza na 10 czy 20 min..

Mój sprzęcik

http://www.ebay.de/itm/CAPTIVA-Multimedia-Stick-Smart-TV-Android-4-Internet-Player-WLAN-HDMI-MKV-WEB-/261127938552

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telechips 8925 Cortex A5, 1.0 GHz ... to bardzo leciwy (czytaj wolny) sprzęcik ... może to jest przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem posiadaczem Minixa neox 7 z zainsatlowanym xbmx dedykowanym na minixa i mam kilka pytań.

1. Mam konto premium na e-kino.tv oraz bestpaleyr.tv - moje uwagi dotyczą:

- dlaczego nie mogę przewijać filmów ( pod Windowsem można ) ?

- dlaczego po 30 minutach - 1 godzinie wyskakuje z prujekcji filmu ?

- Przy odtwarzaniu w przglądarce tych stron z filmami ( każdej opera, firefox itp ) nie mogę przełączyć do pełnego okna.

W małym okienku odtwarza natomiast przy pełnym ekranie wyskakuje z przeglądarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

na swoim MK808 ma wgrany soft Finless 1.7 z XBMC just i mam taki problem ze jak ogladam cos przez XBMC to niewiem jak zrobic aby byl caly ekran ogladanego materialu a nie ze jest na dole pasek (glosniej ciszej, cofnij) niewiem moze jest to gdzies wczesniej napisane ale nie moge znalesc, prosil bym o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy to ktoś się orientuje co się mogło stać z moim XBMC na MK808 - nie używałam kilka miesięcy MK, podłączyłam go dzisiaj pod TV i XBMC nie chce się włączyć. Na sekundę mignie czarna plansza i nic się nie dzieje. Nie wiem o co chodzi, wcześniej działało ok. Da się to jakoś naprawić? MK już resetowałam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek ukrywasz klikając 3 strzałki w dół.

Mika xx po prostu wysypał ci się soft. Wgraj na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam na obecna chwile który soft jest najwłaściwszy do MK808 pod XMBC?

Edytowane przez jonjon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowolny nowy firmware będzie ok.
Kwestia aby użyć np. Beyond XBMC (tutaj).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem :)
Wiem tylko, że ludzie chwalą Beyond za dobrą współpracę z procesorami RockChip'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli xmbc posiada juz niezbedne kodeki do odtwarzania w sobie

a system jest tylko podstawą do tego

dobrze rozumuje ?

i dalej jeżeli tak to trzeba wybrac system najlżejszy dla mk808 żeby nic nie cieło

i nie potrzebnie obcazało system . tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...