Skocz do zawartości
thom1992

Panasonic TX-L42ET5E

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ten TV, znalazłem optymalne ustawienia w Internecie:

Viewing mode: Cinema Contrast 30 Brightness 0 Colour: 30 Sharpness: 2 Color balance: Warm Eco On/Off Vivid color Off P-NR Off Intelligent Frame Creation Off Gamma 2.2 16:9 Overscan Off R-Gain -1 G-Gain -8 B-Gain 6 R-Cutoff 0 G-Cutoff -2 B-Cutoff +1

Nie wiem gdzie ustawić te dane : R-Gain -1 G-Gain -8 B-Gain 6 R-Cutoff 0 G-Cutoff -2 B-Cutoff +1

Wie ktoś jak znaleźć to w opcjach ?

Macie może jakieś inne ustawienia ?

Edytowane przez thom1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu > Obraz > Ustawienia zaawansowane > Balans bieli

Jeśli nie masz tej opcji, najpierw włącz Menu > Konfiguracja > Zaawansowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok :) Mam, dzięki

Tak poza tym fajny sprzęcik :) Obraz rewelacja, miałem brać Samsunga UE46ES6100 ale ten Panasonic jest lepszy. 3D pasywne rewelacja :) Nie sądziłem że to aż tak dobrze będzie wyglądać.

SD z telewizji naziemniej też wg mnie super jak na 42 cale i oglądanie z odległości 2 metrów.

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem sie podpiąć pod temat. Mam ww. telewizor i mam problem z obsługą napisów w formacie mp4. Telewizor w ogóle ich nie widzi,

przy avi nie ma problemów. Czy zna ktoś rozwiązanie? Film odtwarzany jest z pendrive'a albo dysk hdd.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na powyższe pytanie nie znam odpowiedzi. Nie używam mp4.

Dorzucam kolejne pytanie.

Podobno do tego TV można dokupić kamerkę do Skype i klawiaturę, może i myszkę.

Czy ktoś ma takie akcesoria? Kamerkę widziałem na allegro - cena 389 zł ( pasuje do wszystkich Panasoniców z lat 2012 i 2013 ) Czy jest warta tej ceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...