Skocz do zawartości
chilicki

problem z napisami do filmów

Rekomendowane odpowiedzi

Na Cinemax już parokrotnie się przytrafiło , że film szedł w wersji oryginalnej a funkcja "napisy" była nieaktywna. Natomiast w tym samym czasie na Cyfrze + lub Polsacie można było obejrzeć film chociaż z polskimi napisami. Chyba wypada poprawić soft n-boxa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zglaszam to dzis jako reklamacje - to jakas paranoja - wczoraj byly Oczy szeroko zamkniete (subtitled), zasiadam przed TV wlaczam OPT a tam Napisy = Niedostepne !!!
HALO!!!! Czy to nadal testy ?!?!?
Takiego czegos nie mozna tolerowac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, Oczka leca za kazdym razem po angielsku bez napisow.
Wydaje mi sie, ze zbyt duzo niedociagniec jest, jak na placenie pelnego abonamentu za listopad... Chociaz pewnie zaplacic trzeba bedzie, jakby mialo byc inaczej, juz dawno by to oglosili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisząc o możliwości włączenia napisów miałem na myśli n-box. Po wciśnięciu klawisza OPT w pozycji język napisów widniło - WYŁĄCZONE a nigdzie w setup nie znalazłem morzliwości włączenia napisów.
Jak w czasie filmu "Oczy szeroko zamkniete" zadzwoniłem na infolinię to konsultant twierdził uparcie , że tak ma być bo program nadawany jest z zagranicy i nie mają wpływu czy idzie z dubingiem czy z napisami czy bez dubingu i bez napisów. Na mją uwagę , że powłaczeniu cyfry lub polsatu na ekranie widzę napisy a przecież korzystają z tego samego dosyłu - odpowiedź była krótka - Tak ma być jak jest.
W tym sofcie naprawdę jest wiele do poprawienia.
Rzeczą niedopuszczalną jest , że często rano zastaję go włączonego na kanał 21 ( czasami włącza się sam w ciągu dnia ). A co będzie jak pojadę na urlop, sam się włączy i bedzie chodził przez miesiąc? Że testerzy takiego błędu nie zauwarzyli? Dużą niedogodnością jest brak możliwości ustawienia własnej kolejności programów lub możliwość zaprogramowania aby n-box włączył się i wyłączył o o określonych porach na konkretnym kanale w celu nagrania programu. Mam nadzieję, że w n-box recorder będzie taka możliwość bo programowanie nagrań z EPG przy takiej jego niekompletności i punktualności nadawców mija się porostu z celem a przy zastosowania mechanizmów podobnych do VPS to najpierw wszyscy nadawcy musieliby je stosować.
Nie, żebym marudził. Wiem, że to początki ale trzeba wskazywać braki i błedy a po drugiej stronie je przyjmować i starać się poprawić tak aby wszyscy byli zadowoleni. Operator z ilości abonentów i dynamiki ich przybywania a abonenci z tego co im się serwuje.
P.s.
Trochę śmieszne jest jak po zadaniu konkretnego pytania konsultantowi pytający jest proszony o chwilę poczekania w celu zasięgnięcia informacji i tak na każde pytanie a w sumie i tak otrzymuje się odpowiedź nie kompletną lub wymijającą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ze chodzi o wlaczenie napisow w nboxie... A mi chodzilo o to, ze nie dalo sie wlaczyc. Ale przypuszczam, ze to nie jest problem softu nboxa, bo na jakims zagranicznym kanale FTA (chyba RAI) udalo mi sie kiedys wlaczyc napisy przez OPT (chyba angielskie i wloskie byly do wyboru)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie było problem jest po stronie n-ki przecież korzystają z tego samego dosyłu. Być może jest jakiś zbliżony problem jaki miał Polsat z eurosportem (właściciele 3 modeli czekali prawie miesiąc na patcha w sofcie gdyż mogli się jedynie delektować głęboką czernią ekranu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jest to rozwiązane w c+ ale po wlaczeniu napisow na kanalach RAI 1,2,3 (203-205) widze, ze nbox pobiera napisy z teletekstu. To by wyjasnialo brak napisow na Cinemaxie. Cinemax nie ma teletekstu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie przez teletext... ale gdzies indziej na bank widzialem napisy nboxa... tylko nie pamietam gdzie :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...