Skocz do zawartości
Leukocyt

40-46" do 3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję modelu w rozmiarze 40"-46" cali w cenie do 3000zł (pułam nieprzekraczalny... można odrobinę nagiąć ;) )

Telewizor będzie w dużej mierze używany do oglądania filmów (BD i DVD) i grania (PS3, X360).

Ponieważ TV będzie głównie używany wieczorem, to zależałoby mi na relatywnie dobrym poziomie czerni oraz na niespecjalnie dużym input lagu, bo będzie używany do grania (często).

Bardzo podoba mi się LG 42LM660S, ale wiem, że właśnie poziom czerni i input lag nie są najlepsze :) (za to bardzo podoba mi się obraz oraz wygląd tego telewizora).

Czy możecie coś poradzić?

Wielkość pokoju: pokój jest dość specyficzny, ale wielkość nie będzie miała specjalnego wpływu na oglądanie

Preferowany rozmiar TV: 40"-46"

Jaki sygnał: N-ka, Xbox360, PS3, Blu-Ray + starsze konsole (ale to ostatnie ma małe znaczenie).

Jaka odległość od ekranu: 2,5m

Jaka klasa cenowa: ok. 3000 zl

Więcej oglądasz w dzień czy w nocy: głównie wieczorami i w nocy

Jakie masz nasłonecznienie pokoju: spore, ale od wschodu więc nie będzie przeszkadzać w godzinach użytkowania :) (błyszcząca matryca może być)

Ile osób zasiada przed telewizorem: 1-2

Jaki masz telewizor: Samsung LE32A656

Przeznaczenie: telewizja z kablówki, filmy DVD i Blu-Ray i gry

Ma stać czy wisieć: stać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób w tym ja na tym forum za 3 tys. poleci Ci Sony 40hx750, 2.5m - fajnie by było dozbierać do 46hx750, Testy modelu masz tu http://hdtvpolska.co...lna-kalibracja/

Dzięki za poradę.

Co do wersji 46" to odpada, bo widzę, że ceny w granicach 4000zł...z resztą z tego co widziałem, to nawet model 40" przekracza mój budżet, ale może wyczaję go gdzieś taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 calowego dostajesz za około 3100zł więc myślę, że to nie duża dopłata. Prawdą jest że 46 cali byłoby lepszym wyborem przy tej odległości, ale 40 cali powinno też wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 calowego dostajesz za około 3100zł więc myślę, że to nie duża dopłata. Prawdą jest że 46 cali byłoby lepszym wyborem przy tej odległości, ale 40 cali powinno też wystarczyć.

Stówka, dwie w jedną czy drugą stronę różnicy nie robi :)

Rozumiem, że w tym przedziale cenowym za Samsungami czy LG się mam nawet nie rozglądać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze o jeden TV zapytam.

Czy plazma Panasonica TX-P42ST50E jest warta zainteresowania? Recenzje zbiera bardzo pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze o jeden TV zapytam.

Czy plazma Panasonica TX-P42ST50E jest warta zainteresowania? Recenzje zbiera bardzo pozytywne.

warta, poszukaj na forum były testy tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze o jeden TV zapytam.

Czy plazma Panasonica TX-P42ST50E jest warta zainteresowania? Recenzje zbiera bardzo pozytywne.

Posiadam i w 1000% polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na nasłonecznienie raczej kierowałbym się w kierunku LEDa. Plazma spełni również wymagania ale co będzie, gdy zmieni się Twój tryb oglądania z nocnego na dzienny? Żart oczywiście.

HX75 ma na prawdę dobre Motionflow. Do konsolki współgra świetnie - nie raz testowałem z movami :).

P.S. polecam wykupić ubezpieczenie albo mocno zaciągnąć sznurki od movka ;).

http://www.sony.pl/hub/telewizory-lcd/korzysci/jakosc-obrazu-telewizora/article/motionflow-xr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...