Skocz do zawartości
Maro

Dowolna... Zmiana Rozdzielczosci

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc
Mam TV z matryca LCD 1366x768 i nie moge uzyskac takiej rozdzielczosci w systemie podlaczajac kompa do TV przez HDMI. Podlaczajac przez D-Sub, nie ma problemu. Po restrcie pojawia sie taka rozdzielczosc. Czy zna ktos moze jakis program na XP do dowolnej zmiany rozdzielczosci?
pzdr maro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Program: Powerstrip bedzie dla Ciebie zbawieniem. Mozesz sobie ustawić rozdzialke jaką tylko chcesz. Sam wpisujesz albo wybierasz z gotowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opis Programu :
Najpopularniejszy program narzędziowy do zarządzania parametrami karty graficznej i monitora. Umożliwia osiągnięcie wyższych rozdzielczości i większej częstotliwości odświeżania niż wynika to ze specyfikacji urządzeń. W nowej zwiększono obsługę chipsetów graficznych, polepszono zmiany rozdzielczości, odświeżania, gammy kolorów, kalibracji kolorów, zwiększania i pomniejszania obszaru widzialności na monitorze i podkęcania kart. Baza zawiera dane o ponad 1500 modelach monitorów.

link :
[url="http://nowe.pl/modules/mydownloads/visit.php?cid=53&lid=280"]klik[/url]


a tutaj PowerStrip 3.64 Beta
[url="http://www.idg.pl/ftp/download/pc_9933/psbeta.exe"]klik[/url] Edytowane przez wyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki juz wszystko dziala.
pzdr maro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nie pulpit jest większy niż ekran, raz nie widać ikon a raz zegara na pasku, poruszając myszką mozna tak przesuwać pulpit w poziomie,ale nigdy nie jest w całości.Czy mozna coś na to poradzić, jeśli jasno się wyraziłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy moge sobie tym programem ustawic na wyjsciu z Lapa roz. 1024 x 768 tak zeby po VGA na Panasonicu 42pv60 wyswietlal mi obraz pixel w pixel bez downscalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='goldi69' post='43875' date='04.04.2007, 07:42 ']Czy moge sobie tym programem ustawic na wyjsciu z Lapa roz. 1024 x 768 tak zeby po VGA na Panasonicu 42pv60 wyswietlal mi obraz pixel w pixel bez downscalu?[/quote]
Pewnie tak - w czym problem. Dlaczego po prostu nie sprawdzisz? Przeciez to bardzo standardowy tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pawel_71' post='43895' date='04.04.2007, 11:24 ']Pewnie tak - w czym problem. Dlaczego po prostu nie sprawdzisz? Przeciez to bardzo standardowy tryb.[/quote]
no jestem w pracy narazie :)

sprawdze jak wroce, u mnie w lapie nawet po wgraniu sterownikow nie ma takiego trybu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...