Skocz do zawartości
damiah

Zakup LCD Samsung LE27S71B

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do zakupu tego tv genralnie prubuje coś znaleśc o nim opinie ale kiepsko, cena jet juz przyzwoita za 27 cali= 2370 zł. I teraz tak palnuje go podlczyc do x 360 oraz przyszłościowo pod n tv. Druga sprawa nansuwa sie taka: krązą opinie że ten tv to produkt z dolnej półki i wart dołożyc do modelu 26 cali z seri R ale na seria R mnie nie sta, to nie moja kieszeń. Zmuszony jestem do zakupu LCD w kwocie 2400. Pytaie jest takie czy ten tv jest kiepski i nie warto go kupowac i czy spełni swa role w x 360. Moze polecicie inny model w tej cenie który warto zakupi. Edytowane przez damiah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego poczekaj troszkę aż ceny tv spadną i kup sobie nowszy. Ja właśnie mam 26R-jest świetny a różnica cenowa niewielka. Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='damiah' post='21210' date='09.11.2006, 11:05 ']
Przymierzam sie do zakupu tego tv genralnie prubuje coś znaleśc o nim opinie ale kiepsko, cena jet juz przyzwoita za 27 cali= 2370 zł. I teraz tak palnuje go podlczyc do x 360 oraz przyszłościowo pod n tv. Druga sprawa nansuwa sie taka: krązą opinie że ten tv to produkt z dolnej półki i wart dołożyc do modelu 26 cali z seri R ale na seria R mnie nie sta, to nie moja kieszeń. Zmuszony jestem do zakupu LCD w kwocie 2400. Pytaie jest takie czy ten tv jest kiepski i nie warto go kupowac i czy spełni swa role w x 360. Moze polecicie inny model w tej cenie który warto zakupi.
[/quote]

na allegro jest samsung 32 R72 za 2800 jest to dobra cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...