Skocz do zawartości
coyote333

PENDRAGON Out Of Order Comes Chaos

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o recenzję.

Tak na szybko,po 5 minutach...bardzo dobrze:-))) Obraz czyściutki,na zbliżeniach wręcz idealny. Mam plazme HD Ready,także tyle mogę powiedzieć,ale koncerty,które są źle zrobione,to widać i u mnie:-) a tutaj,pięknie. Dźwięk LPCM 2.0 i LPCM 5.1,wszystko zdaje się poprawnie,ja ich "kocham",także nie będę chyba obiektywny. Z czystym sumieniem polecam. W MM Białystok za 69,90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też raczej nie byłbym obiektywny, uwielbiam ten zespół. Dzięki za recenzję. Kupuję jutro.

Szkoda że w moim MM o 10 zł droższy. Czy rzeczywiście jest tam 4 godziny materiału.

Ile trwa sam koncert ?

Edytowane przez coyote333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncert trwa 2.37min.55sec. Uczta:-))) Dodatki ok.80min. wywiady,trochę z trasy,biografia,dyskografia (zdjęcia okładek i tytuły utworów), trochę fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko,po 5 minutach...bardzo dobrze:-))) Obraz czyściutki,na zbliżeniach wręcz idealny. Mam plazme HD Ready,także tyle mogę powiedzieć,ale koncerty,które są źle zrobione,to widać i u mnie:-) a tutaj,pięknie. ...

Hmm no to mamy chyba różne wydanie tego BD bo u mnie niestety obraz wygląda jak dobre DVD i takie właśnie jest.Koncert został zarejestrowany kamerami SD a obraz na blurayu jest upscalowany.Proponuję się dokładnie przyjrzeć z bliska.Na obrazie HD twarze publiczności byłyby wyraźnie a tutaj jest wszystko rozmazane..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pawel70", masz w stu procentach rację. Mam sporo koncertów w MKV,które wyglądają lepiej. Mam też 27 koncertów na blu ray i ten wcale nie jest najgorszy pod względem obrazu.Zresztą,napisałem,że nie jestem obiektywny,bo to jeden z moich ulubionych zespołów. Wczoraj obejrzałem go w całości,masz rację z pewnością nie jest to "czyste HD",ale w zbliżeniach,gdzie nie ma szczegółów,nie wygląda to źle,a przecież koncerty kupujemy głównie dla muzyki:-) Wczoraj przeżyłem ucztę:-) i w dalszym ciągu gorąco polecam fanom Pendragon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie oglądam i na żywo chciałbym się podzielić wrażeniami. Jak dla mnie obraz - takie dobre dvd. Dzwiek świetny, PCM 5.1. A sam koncert - REWELACJA! Dla fana - must have i tyle. Poziom artystyczny - opad szczeny i łzotok. Widać, że panowie kochają tą muzykę i to widać i słychać. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko obrazu hd, reszta na max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety w tym wydawnictwie spotkało podwójne rozczarowanie.Raz to wspomniany brak obrazu HD co przy koncercie z ubiegłego roku zakrawa na lekką kpinę.A dwa to nieszczęsny (jak dla mnie) 5.1 LPCM.Posiadam dość wiekowy sprzęcik (stary apmek Technicsa) z czasów gdzie o HDMI nikt nie słyszał ;) a tylko tak z tego co wyczytałem można uzyskać wielokanałowy dźwięk PCM.Ma co prawda analogowe wejścia ale znowu odtwarzacz BD ma tylko HDMI więc pozostał mi jedynie dźwięk stereo :( .Gdybym wiedział o tych faktach pewnie bym kopił wydanie DVD :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...