Skocz do zawartości
wojtek194710

Popcorn Hour C-300 kontra THE POLICE CERTIFIABLE.iso

Rekomendowane odpowiedzi

Police certifiable.iso znokautowała C-300

Próba odtworzenia na C-300 obrazu THE POLICE CERTIFIABLE.iso kończy się zupełnym fiaskiem.Obraz pojawia się na sekundę i znika a audio odtwarzane jest z ciągłymi przerwami.

Ponieważ łatwo się nie podaję za pomocą TSmuxera wyciągnołem z obrazu ISO koncert Police w formie plik.m2ts .Plik ok.34GB.

I co i nic dokładnie tak samo obraz pojawił się na sekundę a audio ciągle przerywa.

Pomyślałem wina źródła.

Ale próbujemy dalej :

1.PC wszystko chodzi bez zarzutu i ISO i m2ts

2Odkurzyłem starego/3lata/ WD playera plik m2ts działa bez zarzutu i video i audio

3Odtwarzacz Sony BD-790 dysk na USB plik m2ts działa bez zarzutu

Testy na C-300 wykonywałem na sofcie zarówno z lutego 2012 jak i na najnowszym z lipca 2012 efekty takie same

Ręce i nogi opadają żeby Odtwarzacz Blue-ray i stary WD odtworzył plik z którym C-300 niedaje rady.

Na marginesie C-300 dosyć czesto gubi dżwięk i wówczas konieczny twardy reset.

Popcorn nie popisał się swoim najnowszym dzieckiem

Pozdrowienia dla wszystkich userów

wojtek194710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano się nie popisał :) wizualnie także. Moj C-200 na razie daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się znaleźć rozwiązanie.

Aby odtworzyć poprawnie wspomnianą płytę należy po prostu zainstalować aplikacje NMT.

Dla niektórych płyt BR wymagana jest dodatkowa przestrzeń pamięci, aby odtwarzacz mógł pobrać dodatkowe zawartości.

Teoretycznie dla tej płyty nie powinny być pobierane, ale bez niej nie można odtworzyć tego koncertu.

Proszę spróbować podłączyć jakiś pendrive (min 2GB), sformatować go i zainstalować aplikacje NMT z poziomy Popcorna, powinno pomóc.

Zespół Human Media.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wojtek_HM* To oczym piszesz jest tylko częściowo prawdziwe.Aplikacje NMT miałem zainstalowane od początku.Sprawa częściowo uległa poprawie po instalacji najnowszego softu z sierpnia.Płytę Police da się czasami odtworzyć ale nie zawsze często odtwarzany jest tylko obraz bez dżwięku.Wowczas restart i może się uda albo nie.I to jest najbardziej denerwujące ciągła loteria albo pójdzie albo nie.Gubienie audio jest częstą przypadłościa C300 ale nie jedyną.

Np.:

1film -Gliniarze z Brooklynu.m2ts ok.24GB

2film- Jestem Bogiem.mkv ok.21GB

proba ich odtworzenia zawiesza system C300

Oba te filmy mają jeden taki sam parametr a mianowicie Rodzaj skanu : MBAFF dosyć rzadko spotykany..Tym niemniej filmy te bez problemów można odtworzyć na PC jak i wspomnianym przeze odtwarzaczu Blue ray Sony 790.

Co uznaje za wielki skandal,że odtwarzacz płyt Sony 790 odtwarza /na USB/filmy przy których popcorn C300 daje ciała.Panowie z Human Media jak macie kontakty z popcornem to zaproponujcie ich programistom by zrobili sepuku.

Mam jeszcze mała uwagę do panów z Human Media.Wydaliście skróconą instrukcję w języku polskim do C300 i chwała Wam za to.Ale zapomnieliście umieścić w niej bardzo ważnej informacji,że przed aktualizacją firmwaru powinno sie na chwile odłączyć od prądu C300./jest to w instrukcji pełnej anglojęzycznej/.Brak tej uwagi kosztował mnie wiele nerwów zdrowia i czasu.O szczegółach nie pisze bo są niecenzuralna

Pozdrawiam zespól Human Media

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaliśmy na egzemplarzu C300 ze świeżo zainstalowanym oprogramowaniem i aplikacjami NMT, wspomniany koncert w postaci ISO ruszył bez problemów, sprawdzaliśmy go kilka razy. Proszę spróbować skasować i ponownie zainstalować aplikacje NMT jeśli są na osobnej pamięci. Jaka jest Pańska konfiguracja toru audio w odtwarzaczu i przez co jest odtwarzany dźwięk (typ połączenia, urządzenie), może problem związany jest nie z samym odtwarzaczem a z obsługą dekodowania dźwięku po stronie odbiornika. Proszę spróbować ewentualnie ustawić wyjścia audio w popcornie na dekodowanie.

W instrukcji nie ma informacji o konieczności restartu ponieważ nigdy nie mieliśmy z tego tytułu problemów.

Jeśli odtwarzacz nie pracuje u Pana stabilnie polecam przeprowadzenie procedury recovery i instalację najnowszego oprogramowania z pamięci USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wojtek_HM*

Chcę oczyścić przedpole naszej dyskusji dlatego kilka informacji:

1. Otwarzacz C3oo z zamontowanym wewnątrz HDD 700GB/Segate/ na mim zainstalowane aplikacje NMT z pendrive

2. W kieszeni HDD 2GB /WD/

3. Odbiornik toru Audio Yamaha YSP-4100 lub Yamaha RX-V3800 /Pierwszy na stałe drugi był testowany/

Audio podane na HDMI. Oba urządzenia sprawne testowane z PS3 ; BDP-S790 ;Western Digital TV Live

Żadnych problemów z w/w urżadzeniami.

4. Mój egzemplarz C300 wykazuje kilka niedociągnieć a mianowicie:

- gubienie audio i to niezależnie od kodeka bo jak gubi to najczęściej wszystko i AC3 i DTS i MP3

- gubienie napisów i to każdego formatu i SRT i PGS

W/w niedociągnięcia jeśli występują to od pocżątku odtwarzania filmów nigdy nie pojawiają w trakcie tzn.jak film

wystarował dobrze to już do końca odtwarzania jest ok.A jak wystartował bez audio czy napisow to już nie uda sie

tego naprawić w trakcie odtwarzania

Jedynym lekarstwem na to jest Twardy Restart najczęściej wszystko po tym wraca do pełnej sprawnośći

- zawieszenie system przy próbie odtworzenia filmów przy których media info podaje Rodzaj skanu : MBAFF

Jeśli jak Pan pisze na Waszym egzemplarzu nie macie tego typu objawów to nalezy rozumieć,że nie jest to wina oprogramowania

C300/chyba,że Wasze testy były bardzo krótkie/.

Wobec tego winny jest hardware.Mam świadomość że jeśli jest to usterka sprzętowa to jest bardzo trudna do zlokalizowania ponieważ bywa że kilka

dni C300 chodzi nienagannie a zgodnie z prawem Murphiego każdy uszkodzony sprzęt w obecności servisu chodzi bez zarzutu.

Wszystkie w/w niedociągnięcia wystąpiły od dnia zakupu i 2 kolejne aktualizacje firmwaru nic tu nie zmieniło

5.Wczoraj przeprowadziłem procedurę recorvery i instalację najnowszego oprogramowania z pamięci USB.

Teraz przez kilka dni potestuję i zobaczymy.Jestem w tej sprawie sceptykiem ale zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesięczne testy i 2 nowe firmware nic nie zmieniły.Wszystkie moje uwagi są aktualne.

HUMAN MEDIA DZIĘKUJE ZA RADY SZKODA ŻE NIE POMOGŁY

Dodatkowo stwierdziłem jeszcze jedną przypadłość:

-przy aktualizacji oprogramowania obojętne czy z sieci czy Pendrive ,napis rebooting i sprzęt wisi

konieczny twardy reset

Panowie piszecie ,że na waszych egzemplarzach nie występują wymienione przeze mnie objawy.

Wobec tego gdyby Panowie byli w okolicach Katowic zapraszam Panów do siebie na kawę i koniak

Chętnie panom zademostruję,i równie chętnie zamienie się z panami na egzemplarz C300 pozbawiony tych przypadłości

Ja zyskam sprzet bez wad a panowie zobaczą cos czego nie widzieli.

Formalnie też nie powinno być problemów bo C300 zakupiłem:

Inter-Type

41-400 Mysłowice

z Waszej ze tak sie wyraże stajni.

PS

Jak się Panowie z Human Media zdecydują na moją propozycję podam swoje namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...