Skocz do zawartości
  • 0
andsie1

Android - Program na do wyświetlania miniaturek.

Pytanie

Witam,

Poszukuję programu na tablet z Androidem do sterowania urządzenia z Wi-FI aby wyświetlał miniaturki okładek filmów i albumów audio.

Proszę o propozycję i krótki opis programu.

Pozdrawiam

AndrzejS@

Jak zmienić opis tematu ?

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Andrzeju.

Ja używam od dawna Oficial XBMC Remote http://wiki.xbmc.org/index.php?title=Official_XBMC_Remote/Android

W związku z tym ze na wszystkich playerach stosuje xbmc i od roku nie rozgladalem sie za niczym nowym, nie orientuje sie czy w chwili obecnej jest coś fajniejszego ale byłbym bardzo zdziwiony gdyby na Ipada (a moze i androidowe tablety ) czegoś wygodniejszego nie można było znaleźć. Dla mnie tablety są za duże jako piloty więc steruje wyłącznie ze smartphonow i program pomimo braku ergonomii i pewnych ograniczen (zwlaszcza w kwestii playlisty) mi wystarcza.

Wiem ze nie jest to odpowiedz jakiej szukałes, mam nadzieje ze może info przyda sie w przyszłości, a moze zachęci kogoś z konkurencyjnego obozu -mediaportalu -do zamieszczenia swoich typów.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki za odpowiedź.

Programy do sterowania w formie playlisty na Androida jest trochę i sam z takiego programu korzystam. Mnie interesuje program który na tablecie wyświetli playlistę w postaci miniaturek. Wiem, że mogę podłączyć 15 calowy monitor i mieć wszystko co chcę, ale to nie jest rozwiązanie które mnie interesuje. Mam tablet i chcę go wykorzystać miedzy innymi właśnie do takich rzeczy. Z mojego tabletu mogę sterować każdym urządzeniem jako pilot. Ma wbudowany nadajnik podczerwieni.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Program , z ktorego korzystam oczywiscie wyswietla miniaturki zarowno dla filmow jak i muzyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Fakt, teraz sprawdziłem.

A czy działa na innych aplikacjach poza XBMC ?.

Wydaje mi się, że tylko na tej jednej.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...