Skocz do zawartości
Piechoo

Proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam następujący kłopot, kupiłem dzisiaj n-boxa, podłączyłem go do TV oraz satelity.Następnie według instrukcji właczam go i wyskakuje mi "Uruchamianie odbiornika..Proszę czekać" Po kilku chilach ten ekran znika i pojawia się napis "brak sygnału" i cos o sprawdzeniu czy został n-box dobrze połączony.Co mam zrobic , kupic nową satelite n-ki? :)
Proszę o odpowiedź
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po podlączeniu nboxa należy zadzwonić do bok żeby go uaktywnić.na umowie masz numer tel. pod który trzeba dzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki z info , ale pod jaki numer mam zadzwonić bo na umowie widze tylko piny numer boxa itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha mam , dzięki właśnie usłyszałem słowa "zlecenie przyjęte do realizacji" po jakim czasie n zostanie aktywowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktywacja tel.gsm: (48 12) 291 55 55 :)

u mnie to trwalo ok.3 min.zajrzyj na strone n-ki [url="http://www.n.pl/"]http://www.n.pl/[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CZekam już troszke , jednak żaden kanał się niiwyświetla pisze tylko "brak sygnału , sprawdz polaczenie n-box czy cos takiego" chwilke po tym ogłoszeniu "trwa odbieranie listy kanałow" potem znów tak samo i wkółko.Czy to wina źle ustawionej anteny czy moze musze kupić tą nki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale z tego co piszesz to masz źle ustawioną czaszę, bo w momencie gdy jest dobrze ustawiona na HB to pojawia się ekran aktywacyjny na którym jest informacja o numerze telefonu i prośbie o aktywację.
Ty tego nie masz. Więc sugeruję Żółty i 7, 2, 8 (chyba dobrze pamiętam?) i ustawiaj antenę aż Ci się pojawi jakość z jakimś procentem a nie zero %.
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Piechoo' post='20896' date='08.11.2006, 00:12 ']
CZekam już troszke , jednak żaden kanał się niiwyświetla pisze tylko "brak sygnału , sprawdz polaczenie n-box czy cos takiego" chwilke po tym ogłoszeniu "trwa odbieranie listy kanałow" potem znów tak samo i wkółko.Czy to wina źle ustawionej anteny czy moze musze kupić tą nki?
[/quote]

Wczoraj aktywowałem zadzwoniłem z tel. stacjonarnego , gdyż z komóki nie mogłem się dodzwonić wszystko trwało ok. 10 min. Numer telefony masz na dole umowy którą podpisywałeś, oraz powinna się wyświetlić informacja na ekranie. Jak tego nie masz to masz źle ustawioną antenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okazało się ,że mam stary konwenter (12 lat) wymieniłem dzis na nowy.Mam 100%siła sygnału ale niestety jakość 0% i mi nieodbiera, co zrobić
Ps:jak sprawdzic położenie swojego domu , niemam kompasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego Piechoo,

masz problem, który dla Ciebie jest ważny, ale odpowiedz nam, co on wnosi do forum o High Definition.

Wiesz, że na stronie macierzystej platformy N jest nowe forum i tam kieruj, proszę, swoje zapytania w tej sprawie.
A tutaj pisz o HD, bo o tym stanowi to forum, jak nazwa wskazuje.

Z poważaniem

AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piechoo - jeżeli masz jakośc sygnału 0% to musisz dokładniej ustawić antenę na hotbirda. Ja miałem tak samo, ponad godzinę straciłem na precyzyjne ustawienie anteny, mimo że na innym tunerze odbierałem programy z HB. Tu musi być co do milimetra. Jak wreszcie trafisz, to pokaże ci się jakość sygnału kilkadziesiąt % i wskoczy automatycznie ekran aktywacyjny z prośbą o telefoniczną aktywację. Dopuki tego ekranu nie zobaczysz, to nie dzwoń o aktywację, bo to nic nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Piechoo' post='21053' date='08.11.2006, 20:17 ']
Okazało się ,że mam stary konwenter (12 lat) wymieniłem dzis na nowy.Mam 100%siła sygnału ale niestety jakość 0% i mi nieodbiera, co zrobić
Ps:jak sprawdzic położenie swojego domu , niemam kompasu
[/quote]

Jak już nic nie będziesz mógł zrobić to wejdź tutaj [url="http://sci.pam.szczecin.pl/%7Epastupam/satel/az/czasaz.html"]http://sci.pam.szczecin.pl/%7Epastupam/satel/az/czasaz.html[/url] ustaw według tych wskazówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...