Skocz do zawartości
robertuss

ONKYO TX NR 5007 brak dzwięku DTS HD z Karty Grafiki ASUS GTX 560

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam was serdecznie chyba ten dział będzie odpowiedni na poruszenie tego problemu....

Posiadam kartę grafiki Asus GTX 560 TOP. Ta karta posiada wyjście mini HDMI czy przez to wyjście wypuszczę dzwięk DTS HD, Dolby TruHD na kino domowe??

Bo coś mam obawy ze nie....gdy podłącze Amplituner ,to komputer/karta zamienia mi dzwięk na zwykły DTS....po odłączeniu kabla HDMI od karty grafiki w opcjach filmu gdy go oglądam na komputerze mam dzwięk typu DTS HD , gdy tylko podłączę kabel HDMI do karty w programie odtwarzającym filmy Blu RAy(Total Media Theatre) nie ma dzwięku DTS HD.... czyli krótko ujmując z podłaczonym kablem HDMI komputer-Amplituner na wyświetlaczu amplitunera świeci się tylko zwykłe DTS a wiem że prawie wszystkie filmy te co mam maja DTS HD bo to mi się wyświetla w programie odtwarzajacym na kompie jak włączę opcję "information" o materiale audio... też jest to dziwne że DTS HD w programie Total Media Theatre jest tylko w tedy jak nie jest podłączone HDMI , jak podłacze HDMI nie ma do wyboru dzwięku DTS HD MA i skazany jestem na zwykłe DTS.Myślałem że kabel nie jest zgodny ale sprawdziłem na dobrym kablu 1.4 więc kabel odpada.Napisałem do suportu Asusa bo chodzi o kartę Asus GTX 560 TOP ma ona wyjście mini HDMI i używam adapteru z Mini na Normalne hdmi... mini hdmi ma jakieś ograniczenia??A jakby to była wersja Hdmi stara np 1.2 nie wypuści dzwieku DTS HD???hmmm

Coś możecie pomóc w tej sprawie??

Z Podłączonym kablem HDMI do komputera nie mam w opcjach programu TOTAL MEDIA THEATRE dzwięku DTS HD.Po odłączeniu kabla Hdmi od karty jest dostępny dzwięk DTS HD...hehe trzeba coś grzebać na wyjśću dzwięku w systemie??Mało mam czasu aby się tym zając...

Edytowane przez robertuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...