Skocz do zawartości
moonfall84

Weeb.tv - wasze opinie i spostrzeżenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Natrafiłem na informację o weeb.tv i jestem tym bardzo zainteresowany.

Chciałbym poznać Wasze zdanie i opinie o tej TV:

- jaka jakość ?

- czy są przycinki na premium ?

- czy kanały zawsze są dostępne ?

- czy jest to legalne (licencje itp.) ?

-------------

Pytam ponieważ:

- 30 czerwca wygasa mi umowa z n-tv (59zł/m-c) - (wypowiedzenie już złożyłem)

- zastanawiałem się nad Cyfrą+ (44zł/m-c), ale w tym przypadku bym się zdecydował chyba na weeb.tv (15zł/m-c)

- gdyby weeb.tv "wypaliło", to bym chętnie sprzedał mój Dune HD Base 3.0 i złożył HTPC, aby mieć "All-in-One"

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego można za to legalnie zapłacić? Z tego co wyczytałem - serwis jest dość długo na rynku i żaden urząd go nie zamknął za nielegalną działalność.

Jakaś podstawa prawna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A uważasz że ktoś udostępni Ci legalnie za 15zł kanały premium takie jak C+, HBO, npremium itp?. Działa bo póki co nikt im się nie dobrał do tyłka.

Edytowane przez Luke4Me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie sprawdziłem jak to wygląda na podpiętym lapku do TV... Nie jest źle, ale że jestem wymagający to ich HD wygląda jak zwykłe SD, a SD wygląda jak TV w czasach PRLu :P

Od biedy da się oglądać, ale to nie dla mnie :/ Czyli cały pomysł diabli wzięli :)

---

Żeby nie było - każdy szuka czegoś tańszego... W takim razie zostaje mi C+ za 44/m-c :) I tak lepiej niż n-ka za 59/m-c

Edytowane przez moonfall84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE Weeb,tv to jakies komuchy,albo wspolpracuja z Kaczynskim.Kilka razy skrytykowalem na fejsie,na ich stronie to ze nie potrafia uruchomic Paypal i platnosci karta.Wiecie co zrobili ?...zablokowali mi mozliwosc komentarzy.CZYSTA CENZURA KOMUNISTYCZNA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...