Skocz do zawartości
  • 0
sihborx

Xtreamer SideWinder3

Pytanie

Witam

Czy jest jakiś osobny wątek nt SideWinder3?

Jeśli nie to pozwólcie, że tutaj sie zapytam:

Do zeszłego tygodnia byłem szczęśliwym posiadaczem Xtreamer SideWinder 1 ale przyszedł czas na zmiany i w ten oto sposób wylądował u mnie Xtreamer SideWinder3 smile.gif

Jestem na etapie testów więc na razie za wiele nie mogę powiedzieć. Jak na razie jest ok..... no może po za jednym

Nie wiem dlaczego w niektórych filmach napisy mam bez polskich znaków? W ustawieniach mam tak samo jak jedynce czyli :

- język pl

- kodowanie- środkowoeuropejski

Jakieś pomysły ???????

pozdrawiam


Edytowane przez sihborx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam

Czy jest jakiś osobny wątek nt SideWinder3?

Jeśli nie to pozwólcie, że tutaj sie zapytam:

Do zeszłego tygodnia byłem szczęśliwym posiadaczem Xtreamer SideWinder 1 ale przyszedł czas na zmiany i w ten oto sposób wylądował u mnie Xtreamer SideWinder3 smile.gif

Jestem na etapie testów więc na razie za wiele nie mogę powiedzieć. Jak na razie jest ok..... no może po za jednym

Nie wiem dlaczego w niektórych filmach napisy mam bez polskich znaków? W ustawieniach mam tak samo jak jedynce czyli :

- język pl

- kodowanie- środkowoeuropejski

Jakieś pomysły ???????

pozdrawiam


Czyżby nikt nie miał tego playera depresja.gif

Ale jakby kogoś interesowało to chyba rozkminiłem o co chodzi z polskimi znakami:

- jeżeli mamy mkv z wmuksowanymi napisami należy ustawić na UNICODE,

- a jeżeli napisy mamy w osobnym pliku srt. - ustawiamy na ŚRODKOWOEUROPEJSKI

Nie wiem czemu tak jest ale najważniejsze, że działa icon_wink.gif

Edytowane przez sihborx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam problemy z xtreamer sidewinder 3 w czasie odtwarzania filmow po okolo 25 minutach robi restart, da sie cos z tym zrobic czy to urzadzenie jest wadliwe (mam go od tygodnia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...