Skocz do zawartości
awarzych

HTPC konfiguracja TvnPlayer oraz Weeb.tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem w trakcie budowy, właściwie konfiguracji HTPC, czyli komputera mającego pełnić funkcję kina domowego. Ponieważ chcę, aby wszystko działało praktycznie z pilota, i nie trzeba było najpierw włączać systemu, potem odpowiedniego programu, zainstalowałem od razu XBMC w wersji Live, czyli po prostu XBMC jako system operacyjny. Wszystko udało mi się zainstalować, nawet wtyczkę do polskich baz VOD, jednak działa mi tylko ipla i nic poza tym (w ramach tej wtyczki). Widziałem, że są do zainstalowania jakieś dodatkowe patchty, bardzo zależy mi na Tvn Player oraz weeb.tv, niestety nie mam pojęcia jak to zrobić. Jeżeli byłby ktoś tak miły i wytłumaczył mi jak to trzeba zrobić, zarówno w wersji Live, ale również na Ubuntu 10.10, bo taki system mam na stacjonarnym i tam też bym chciał móc w pełni skonfigurować Xbmc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za pomoc. Jak by ktoś miał problem to tu jest wszystko dokładnie opisane:

http://pgc-play.pl/poradniki/94950-telewizja-kablowa-na-komputerze-v2-przez-xbmc.html

Tylko jest taki problem, ponieważ działa wszystko poza weeb.tv (e-kino i iitv też, ale ich zbiory były zdziesiątkowane przez zamknięcie megavideo, to może dlatego). Jednak, jak napisali na stronie weeb.tv najpóźniej 10 marca będzie oficjalna wtyczka do XBMC działająca niezależnie od zmian na stronce itp. Zatem chyba nie ma sensu bawić się już w kolejne pachty, tylko spokojnie czekać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...