Skocz do zawartości
coyote333

Odtwarzacz BD z dobrym upscalingiem płyt DVD

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższym czasie mam zamiar kupować w/w urządzenie. Dlatego proszę o wasze sugestie.

Zależy mi, aby sprzęt, poza odtwarzaniem płyt bluray oczywiście, bardzo dobrze skalował

zwykłe DVD. Od około 3 lat posiadam odtwarzacz bluray Panasonic DMP-BD30. Jeśli chodzi

o odtwarzanie płyt bluray jest ok, ale skalowanie "zwykłych" dvd do wyższej rozdzielczośći

to już porażka. Mam porównanie, bo przed zakupem tego bluray'a miałem odtwarzacz DVD Pioneer,

nie pamiętam dokładnie jaki model, w każdym bądź razie był to najtańszy model z wyjściem HDMI

i skalowanie było o niebo lepsze. Dobrze nagrane płyty DVD (np. Andrea Bocelli koncert w Toskani)

wyglądały jakby była to jakość HD. Chciałbym też, żeby odtwarzacz miał możliwość, po podpięciu

do niego przez USB dysku twardego odtwarzania plików MKV. Jeśli chodzi o cenę do mam nadzieję że

w kwocie 1500 się zmieszczę.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pioneer bdp 440, asus bds 700 (jeszcze niedostepny) pioneer bdp lx55 philips bdp 7600 lub 9600. to tyle z pamieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1/3 tej ceny kupisz player, który zmiata playery za kilka/kilkanaście tysięcy ( testy i tabelka VIDEO.de ) a jest nim PANASONIC coś tam (DMP-BT?) 110 .

Na Alledrogo lata w okolicach 500 pln.

BTW - skalować może player, ale także i TV po otrzymaniu natywnego sygnału, więc dużo może zależeć od używanego TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy są w sprzedazy LG BD390 , dostal nagrodę za parametry , to chyba była ESA w niemczech.

Panasoniki pioniery mu do piet nie dorastaja pod względem wyglądu i jakości , nie pisze tu że wszystkie modele LG , ale ten jest ok , poczytaj recezje a zrozumiesz co jest lepsze.

Tylko czy są jeszcze w sprzedazy , teraz nowy kupisz za polowe ceny , bo po premierze 100 % był droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasoniki pioniery mu do piet nie dorastaja pod względem wyglądu i jakości ...

Nie wypisuj bzdur i nie polecaj sprzętu, który premierę miał 3 lata temu, bo na tym polu rozwój jest błyskawiczny.

Jeśli Kolega chce najwyższą jakość za śmieszne pieniądze, to wybór jest tylko jeden - PANASONIC 110 (~ 500 pln.)

Może i ładny to on nie jest, ale kładzie na łopatki marki za kilka tysięcy pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam tego panasa na stanie od jakiegoś czasu fakt duzo plyt dvd na nim nie widzialem ale skaluje ladnie tylko zaznaczam ze jest to model 3d taki byl mi potrzebny i razem z tv panasonic gt20 3d gra naprawde niezle.Mówie o modelu Panasonic DMP-BDT110 3D

Edytowane przez ave65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...