Skocz do zawartości
Romanoff

50PF9631d-Jak to gra!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Dzisiaj miałem okazję poogladać tego 50cio calowego kolosa w Electroworld w Jankach i muszę przyznać że świeci znakomicie!!
Wyświetlał bardzo ładną czerń,a przy tym obraz zapuszczony z dvd (Gladiator)wyglądał jakby był niemalże w HD! Sprawdziłem podłaczenie,i tu mnie zatkało-zwykłe eurozłącze.PixelPlus2HD działa w nim niesamowicie,zwłaszcza w połaczeniu z Digital Natural Motion.Piekny filmowy obraz.
Co sądzicie o tym modelu?Wiadomo od kogo ma panel?Moze tak jak mniejszy brat 42pf9631d ma panel od Hitachiego?To by dobrze wróżyło.Porównywał ktos z Panelami Pioneera 507,czy ewentualnie z Panasonikami?Cena 15tyś.
Pozdrawiam Edytowane przez Romanoff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W necie cena od 11339,00-PLN. Też jestem ciekawy jak się sprawuje - szczególnie na SD (cyfra, N-ka). Może ktoś z użytkowników podzieli się wrażeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc chciałbym wszystkich użykowników serdecznie powitać :lol: .

Mam pytanie związane z plazmą PHILIPS 50PF9631D. Na stronie www.philips.pl, w danych technicznych tego modelu jest taki wpis:

Obsługiwana roz. wyświetlacza
Formaty komputerowe : 640 x 480, 60 Hz, 800 x 600, 60 Hz, 1024 x 768, 60 Hz
Formaty wideo : 640 x 480i — 1 Fh, 640 x 480p — 2 Fh, 720 x 576i — 1 Fh, 720 x 576p — 2 Fh, 1280 x 720p - 3 Fh, 1920 x 1080i - 2 Fh

Cóż oznaczają te symbole "Fh" ? Czy chodzi o przeplot ?

I na koniec - czy z czystym sumieniem możecie polecic ten model, ponieważ to mój numer 1 na liście modeli do kupna.
Dzięki za odpowiedź. Pozdrowienia.
Wuwu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu jest recenzja
[url="http://www.trustedreviews.com/tvs/review/2007/03/17/Philips-50PF9631D-50in-plasma-TV/p1"]http://www.trustedreviews.com/tvs/review/2...in-plasma-TV/p1[/url]
świetny do dobrej jakości sygnału i słabiej z sygnałem o zwykłej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoś kto posiada ten model, może podzielić się jakimiś pozytywnymi i negatywnymi spostrzeżeniami. Jakbyście porównali tą plazmę Philips 50PF9631D do Sharpa 46XL1. Wiem, ze to dwie różne technologie, ale co myślicie- który lepszy?

EDIT
Zapytam inaczej. Czy ten Philip wart jest 9500, czy w tym przedziale cenowym polecacie cos innego, prosze o przyklady.

pozdro Edytowane przez patrycjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...