Skocz do zawartości
ratlesnake

zakup

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jak w temacie . Oczekuję na propozycje znawców tematu oraz użytkowników . Co wybrać , oferta producentów jest duża .

Sprzęt ma pracować z PS3 - filmy oraz gry ,

nie wymagam zestawu 7.1 wystarczy dobry 5.1 ,

z braku miejsca preferuję kolumny podstawkowe ,

fajnie by było gdyby sprzęt miał możliwość odtwarzania muzy z USB i radio internetowe .

Na całość będę miał 3600 - 3800 pln . Z góry dziękuję za wszelkie sugestie .

PS.

Mija kolejny dzień a tu żadnych propozycji , nikt , nic nie ma do powiedzenia w tej kwestii ?

Edytowane przez ratlesnake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniądze nie da się kupić zestawu , który spełniałby w/w preferencje , czy taki mam wyciągnąć wniosek ? Czy tylko temat przeleciał bez odzewu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej kwocie kupilbym onkyo tx-nr509 + 4x dali zensor 1(monitory na podstawe skoro nie masz duzo miejsca) + zensor vokal. Co prawda kwota wyniesie ok 4k i bez suba ale na niego mozesz dozbierac lub kupic za jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pierwszą propozycję . Biorę pod uwagę ten model ampli i parę innych. Co się tyczy kolumn ciekawa propozycja , przemyślę . Oczekuję następnych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byś się zmusił na duże fronty to Onkyo TX-NR609+Quadral Quintas 5000+Jamo sub210

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AR-kadius , czytam to forum i właściwie wiedziałem wcześniej , że zaproponujesz właśnie ten zestaw ale i tak dziękuję za zainteresowanie i podpowiedź .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, taka mała złośliwość, w budżecie do 10K pewnie zaproponowałby to samo ;-)

Edytowane przez helcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadłeś :D

a ty co byś zaproponował?

Edytowane przez AR-kadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie , znalazłem takie zestawy spełniają moje wymagania http://www.onkyo.pl/...mowego/HT-S6405 i http://www.onkyo.pl/...ego/HT-S9405THX . Nie wiem tylko co to za ampli ten HT-R990 . Miał już ktoś z tymi zestawami kontakt , jak grają te głośniczki ? Oczywiście droższy przekracza mój budżet i zapewne można kupić lepszy w tej cenie . Mnie jednak zależy na małych gabarytach głośników . 509 plus HTP-948 i było by super . Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz słuchać oprócz kd muzyki bież zestaw który poleciłem,a nie będziesz żałował

fronty w QQ5000 nie są jakieś potężne żeby był problem z ich ustawieniem no chyba że masz naprawdę mały kwadrat - tu masz ich wymiary http://www.quadral.com.pl/index.php5?theme=pricelist&task=print_product&product_id=6245

tu masz artykuł z testu QQ500 http://www.maxaudio.pl/index.php/aktualnosc.quadral-quintas-500-8222-testsieger-8221.html QQ500 różnią się od QQ5000 bass reflex z przodu a w 500 z tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AR-kadius zapewne większe w drewnie głośniki zagrają lepiej niż małe w plastiku , choć nie zawsze . Niestety mnie ogranicza przestrzeń , zestaw ONKYO HTP-948 jest dla mnie optymalnym wyborem , pod względem gabarytów . Chcę zasięgnąć języka na temat odczuć z odsłuchu w/w , jeśli ktoś z forumowiczów takowe posiada oraz na temat tej 990-tki . Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to cię zasmucę,będzie ciężko z opiniom od użytkowników w/w ampli przez ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...