Skocz do zawartości
marianowic

Standy głośnikowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przymierzam się do kupienia przednich monitorów, no i do tego potrzebuję standów.

Po przeczesaniu netu, natknąłem się na firmę Rogoz-Audio, a konkretnie na modele:

1SB60 - http://allegro.pl/audiofilskie-standy-glosnikowe-rogoz-audio-1sb60-i2037045545.html

lub

1SB100 - http://allegro.pl/standy-rogoz-audio-1sb100-podstawy-hi-end-34kg-i2037045546.html

Na nich chciałbym postawić głośniki B&W 685.

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tej firmy i tych dwóch modeli?

Dzięki i pozdrawiam

Edytowane przez marianowic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego :)

Posiadam model(komplet) 1SB100 na którym stoją u mnie B&W "602 S3".

bardzo ładnie sie prezentują. Porównywałem 1SB60 do "setek" i kupiłem te cieższe,

ponieważ bardziej mi się podobają z wyglądu, są cieższe a przez to sprawiają lepsze wrażenie oraz mogę w przyszłości zaszaleć z mocniejszymi cieższymi głośnikami. 17kg wydaje sie też bardziej stabilne do 6kg(1SB60).

Reasumując - jestem bardzo zadowolony, Dla mnie kompozycja tych standów z B&W wypada genialnie. Proste i piekne ;)

Pozdrawiam.

Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzięki wielkie - defakto takiej odpowiedzi się spodziewałem.

Na zdjęciach wyglądają rewelacyjnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :)

Swojego czasu latałem z kolumna pod pachą po sklepach w Krakowie przymierzając kolumne do standów.

A dosłownie to woziłem ją w bagazniku ;) Na szczęście dla tej stuacji nie ma w Krakowie wiele sklepów z ładnymi i dobrymi produktami.

Do MM i Saturna nie zaglądam. Nigdzie jednak nie znalazłem odpowiednich standów które zadowoliły by moje oko i akceptacje Małżowinki.

Kupiłem więc byle szmire w Ikea. I tak moje monitory stały dwa lata. Standy które chciałbym mieć kosztowały grubo po nad 100zł za szt. (...) w końcu znalazłem Rogozy... Warto było czekac. Jestem pewny że bedziesz zadowolony.

Pozdrawiam i cieszę się że mogłem cosik doradzić.

Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...