Skocz do zawartości
kolasko

Czy to zadziała

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zakup takiego zestawu Yamaha BD-S671B, RX-V371B, NS50/NS-P60 B, tylko mam wątpliwości czy to zadziała w mojej sytuacji:

- pokój 4,5m x 4,5m

- telewizję oglądamy z narożnika dostawionego do ściany, tylne głośniki zawieszone na ścianie do której dostawiony jest narożnik czyli praktycznie nad głowami.

Zmiana zestawu lub przemeblowanie pokoju niemożliwe, groziłoby to trzecią wojną światową (żona).

Dziękuje za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana zestawu lub przemeblowanie pokoju niemożliwe, groziłoby to trzecią wojną światową (żona).

Zadziała , ale amplituner przydałby się lepszy wyższy model , najlepiej z wyjściem wielokanałowym analogowym pre-out 5.1,lub 7.1 ( może to się przydać w przyszłości do rozbudowy systemu , gdy stwierdzisz , że stereo Cię z amplitunera nie zadowala ) .

Edytuję : zadziała na pierwsze początki przygody z kinem domowym ( wiadomo system jest niskobudżetowy )

Edytowane przez czester15.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Bałem się o te tylne głośniki nad głowami oglądających, jeśli możesz to podpowiedz jak je rozstawić - na jakiej wysokości i jak szeroko. Narożnik ma długość 2.3 m i dostawiony do rogu pokoju, pokój wysokość 2,5m. Co do amplitunera to też myślałem o RX-V671B bo tu nie będzie problemu. Moja żona, najlepiej znająca się na wszystkim tego nie zauważy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Bałem się o te tylne głośniki nad głowami oglądających, jeśli możesz to podpowiedz jak je rozstawić - na jakiej wysokości i jak szeroko. Narożnik ma długość 2.3 m i dostawiony do rogu pokoju, pokój wysokość 2,5m. Co do amplitunera to też myślałem o RX-V671B bo tu nie będzie problemu. Moja żona, najlepiej znająca się na wszystkim tego nie zauważy.

Jak się daje , tak się kraje . Wszystko będzie Ok , kalibracja automatyczna poustawia za Ciebie parametry i uwzględni " całą charakterystykę pomieszczenia " .

Też mam prawie nad głową głośniki Surround .

W instrukcji będziesz miał wszystko narysowane , jak zawieszać ,na jakiej wysokości .

Strona 12 i 15

http://www2.yamaha.co.jp/manual/pdf/av/english/re/RX-V750_e.pdf

Edytowane przez czester15.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...