Skocz do zawartości
n_tv

K-19 w TVN w 5.1 :)

Rekomendowane odpowiedzi

U was tez, czy mi tuner szaleje i robi pseudo DD, w sumie slysze dzwieki z osobna w glosnikach i pokazuje mi DD :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
było w dd5.1 elegancja tylko szkoda ze jak dzisiaj rano wstalem i wlaczylem boxa to lipa brak sygnbaly potrze za oknem snieg... zenada... dzwonilem na hotline a tam dostalem wszkazowki ze napewno mi sie antena przestawila... na bank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a masz antene N czy jakas inna??? ja mam antene n i zastanawiam sie czy opaca sie brac fachowca zeby mi ja ustawil czy to jest poprostu [beeep] ta antena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam antenke po c+ wczoraj bylo wszytko oki.K-19 DD5.1 :)
dzis lekkie opady sniegu z deszczem obraz super.Ale czekam na nBOX z nagrywarka i zamierzam wymienic na antene 90cm firmy CORAB oraz konwerter GOLDEN INTERSTAR TWIN 0,2db Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Jacusmars' post='19374' date='02.11.2006, 13:19 ']
zamierzam wymienic na antene 90cm firmy CORAB oraz konwerter GOLDEN INTERSTAR TWIN 0,2db
[/quote]
Bardzo dobry pomysł. Mam taki zestaw tylko konwerter quad i pogoda w ogóle nie wpływa u mnie na sygnał. Mam ustawione tak, że na Discovery HD mam sygnał 100/100 a na TVN 75/100

Pzdr
KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do KrzyHO:Dziekuje za informacje w sprawie anteny i konwertera.Przynajmniej jest bardzo dobra opinia :lol:
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam konwerter i rowniez polecam. Mam Twina i jest swietny, dzisiaj wichura + snieg z deszczem az ledwo widac cokolwiek i parametry 100/97 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie załamujcie mnie... mi odbiera tylko 4fun i zaczyna powoli pixelowac tvn wiec moze za jakis czas cos sie poprawi(antena"n") 3 metry obok mam więkrza antene chyba metrowa czy cos kolo tego z tym ze stara z 8 lat moze miec. myslicie ze przełączenie kabla pod nia by cos dalo?? czy moze calego konwertera od n podlaczyc poprostu pod ten wiekrzy talez... jestem zielony w te klocki ale zalezy mi na dobrym odbiorze... i jestem w stabnie zaryzykowac jutro wycieczke na osniezony stromy dach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...