Skocz do zawartości
xtrem

Spolszczenie interfejsu DUNE

Rekomendowane odpowiedzi

Po długim oczekiwaniu na kompletne spolszczenie menu DUNE HD MAX postanowiłem sam trochę w nim pogrzebać.

Tłumaczenie oparte na pliku językowym pochodzącym z firmware 110606_1315. Efekty w załączonym linku:

Link

Edytowane przez xtrem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały naruszone prawa autorskie, więc plik został usunięty. Innymi słowy ktoś poinformował firmę HDI o obecności takiego pliku a ta zwróciła się do Filesonic o jego usunięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem o jakie prawa autorskie chodzi?

To jest fragment zapisu na stronie http://dune-hd.com/firmware/languages/ dotyczący plików językowych:

General Information

Dune players have built-in support for a set of user inteface (menu) languages. As of firmware version 091211_1311_beta, these include: English, French, German, Dutch, Spanish, Italian, Russian, Ukrainian, Romanian. In future firmware versions, the set of languages may be extended.

You can add a support for any other language (or a modified/improved support for already supported language) by downloading and installing a so called "language file" (prepared by someone else). Such a file has a name "dune_language_...".txt". Check in various forums where Dune media players are discussed for such language files.

You can also easily create your own language file by modifying an already existing language file. For example, you can modify/improve the translation to any language as you want, add a support for some other language, and customize any text messages shown within the user interface any other way as you like.

Sprawa jest prosta - na koncie FREE Filesonic'a po 30 dniach plik jest automatycznie kasowany, więc proszę mi tu nie snuć pirackich teorii. Sam wysyłałem kilkakrotnie poprawki w tłumaczeniu do HDI i w obecnych wersjach firmware wygląda to już znacznie lepiej.

Edytowane przez xtrem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) więc proszę mi tu nie snuć pirackich teorii.(...)

Nie gorączkuj się, bo Ci żyłka pęknie... Poprzedni komunikat, po kliknięciu w link, mówił, że plik został usunięty z powodu naruszenia praw autorskich. Teraz jest informacja, że został usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...