Skocz do zawartości
kubeusz

hdmi bezprzewodowo

Rekomendowane odpowiedzi

WItam!

Tak jak w temacie potrzebuję pomocy w podłączeniu dekodera telewizyjnego z projektorem oddalonego o 6 metrów- bezprzewodowo. Wystąpił taki problem ze względu na kupienie przeze mnie wykończonego już mieszkania i nie chciałbym rozbijać ścian by kłaść kable. Czy ktoś już wymyślił taką technologię ?

Pozdrawiam, Kuba

P.S. Słyszał ktoś może, albo testował urządzenie Philipsa SWW1800/12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już parę zestawów do przesyłania bezprzewodowego (znajdziesz je nawet na allegro).

Jeśli chcesz ich użyć w pojedynczym pomieszczeniu (czyli bez ścian) możesz być pewien że będzie dobrze chodziło.

Natomiast sensowność cenowa takiego rozwiązania (około 2.5 tyś zł) ... hmmm chyba wolał bym jednak rozpruć ścianę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem takie zestawy za 200 euro. Jak wroce do domu to moze znajde linka i podrzuce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem takie zestawy za 200 euro. Jak wroce do domu to moze znajde linka i podrzuce.

Poszukałem i faktycznie są takie wynalazki. Nawet za 200$:

http://www.amazon.com/dp/B005GCSZCM/ref=asc_df_B005GCSZCM1670512?smid=ATVPDKIKX0DER&tag=nextagus0000193-20&linkCode=asn&creative=395093&creativeASIN=B005GCSZCM

Ciekawe jak dobrze to działa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tv LG jest taka opcja bezprzewodowa dostępna w modelach z zeszłego roku,jeżeli posiadasz taki tv oczywiście

Edytowane przez AR-kadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie możliwości jest dużo. Jest w czym wybierać. Ceny też nie są przerażające choć wyrzucić 1000zł żeby się okazało, że urządzenie sobie nie radzi też mi się nie uśmiecha. Dlatego pytam czy ktoś już widział takie sprzęty w akcji. Dla przykładu podaję aukcje

http://www.ebay.com/itm/NEW-Philips-SWW1800-27-Wireless-HDTV-Link-Device-/350485657324?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item519a92b6ec

http://allegro.pl/bezprzewodowy-przedluzacz-sygnalu-hdmi-nowosc-i1775430790.html

Edytowane przez kubeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestawik dziala "jak ta lala": 58 jurasow !!!

Warunek: nadajnik i odbiornik musza sie widziec lub moze dzielic je cienka scianka dzialowa lub drewniane drzwi. Beton czy strop niestety skutecznie tamuje polaczenie.

Stary standard WHDMI 1.0 nie wspiera bitsreamingu HD Audio, ale DTS albo wielokanalowy PCM jak najbardziej. Osobiscie testowalem na Chris Botti Live - PCM 5.1 96/24 13.8 Mbps + 30 Mbps video transmitowal bez zajakniecia na dystansie 10 m i przez scianke z kartongipsu.

Stwierdzona wada: troche glosny. Nie wiem czy to wiatrak czy inne licho.

Kto sie nie boi mikrofal, a potrzebuje podlaczyc projektor czy tv w drugim pokoju bez wierceniadziur w wynajmowanym mieszkaniu ma jak znalazl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...