Skocz do zawartości
Tie

Pluton (Platoon) na BR

Rekomendowane odpowiedzi

19109_large.jpg

Właśnie wyszedł na BR. Jedzie do mnie z Amazona.

Na jakimś forum przewinęło mi się, że może mieć polskie napisy - jak dojedzie to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Angielska wersja F1-BSGB 1588307000 ma polskie napisy !!!

Skan okładki i płyty screen bd-info na mojej stronie.

Polecam, mimo że obraz nie powala film wart obejrzenia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Angielska wersja F1-BSGB 1588307000 ma polskie napisy !!!

Skan okładki i płyty screen bd-info na mojej stronie.

Polecam, mimo że obraz nie powala film wart obejrzenia.

po czym wnosisz, że obraz nie powala ? masz już ten film ?

Edit: OK, doszukałem się strony

Edytowane przez Tie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier właśnie dostarczył

zdjcie0386p.jpg

poza pudełkiem jest też kartonowa okładka (jak na zdjęciu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier właśnie dostarczył

zdjcie0386p.jpg

poza pudełkiem jest też kartonowa okładka (jak na zdjęciu)

To są te napisy PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są te napisy PL?

nie, to tylko wygląd zewnętrzny ;)

napisy już wcześniej zostały potwierdzone

mogę je potwierdzić ponownie tak dla 100% pewności, ale później - jak wrzucę płytę do odtwarzacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, to tylko wygląd zewnętrzny ;)

napisy już wcześniej zostały potwierdzone

mogę je potwierdzić ponownie tak dla 100% pewności, ale później - jak wrzucę płytę do odtwarzacza

No to czekamy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy.

Pozdro

Więc tak;

- napisy są na 100%

- obraz rzeczywiście nie zachwyca, myślę że kiedyś będzie kolejne wydanie (po poprawieniu)

- mam wrażenie, że również dźwięk w kilku miejscach jest nie taki jak powinien być - ale może to tylko moje odczucie

- samo tłumaczenie w kilku fragmentach wydaje się być dość "kontrowersyjne", żeby nie napisać że pochodzi z google'a ;)

Sam film oczywiście bardzo dobry - ale to wszyscy wiedzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc tak;

- obraz rzeczywiście nie zachwyca, myślę że kiedyś będzie kolejne wydanie (po poprawieniu)

Za bardzo bym na to nie liczył. Jak pierwszy raz zobaczyłem jaki obraz reprezentuje sobą DVD to zwątpiłem - całkiem spora rzesza ripów z tamtych czasów (innych filmów rzecz jasna) miała często lepszą jakość niż Pluton z oryginalnego DVD. Patrząc na wyżej zamieszczone skriny widać, że w kontekscie BD sytuacja wygląda dokładnie tak samo.

A sam film jest ok, ale są znacznie lepsze jeżeli chodzi o tematykę wojenną. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo bym na to nie liczył. Jak pierwszy raz zobaczyłem jaki obraz reprezentuje sobą DVD to zwątpiłem - całkiem spora rzesza ripów z tamtych czasów (innych filmów rzecz jasna) miała często lepszą jakość niż Pluton z oryginalnego DVD. Patrząc na wyżej zamieszczone skriny widać, że w kontekscie BD sytuacja wygląda dokładnie tak samo.

A sam film jest ok, ale są znacznie lepsze jeżeli chodzi o tematykę wojenną. ;)

sądzę, że czasy się zmieniły i presja konsumentów (nie dot. Polski) jednak odnosi skutek, weźmy np. Gladiatora. Jak podniesie się lament w temacie nie dość dobrej jakości obrazu, to kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak;

- napisy są na 100%

- obraz rzeczywiście nie zachwyca, myślę że kiedyś będzie kolejne wydanie (po poprawieniu)

- mam wrażenie, że również dźwięk w kilku miejscach jest nie taki jak powinien być - ale może to tylko moje odczucie

- samo tłumaczenie w kilku fragmentach wydaje się być dość "kontrowersyjne", żeby nie napisać że pochodzi z google'a ;)

Sam film oczywiście bardzo dobry - ale to wszyscy wiedzą...

recenzja na Blu-ray.com potwierdza moje spostrzeżenia co do dźwięku. co do obrazu - to już wiemy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem po seansie, film rewelacja, obejżany już x razy. obraz bardzo dobry, chociaz widac czasem ziarno, dźwięk ok, troszke lepiej niz na dvd. ogólnie bardzo pozytwne wrażenie. jeszcze zostaly mi dodatki, wydanie polskie, wiec mysle że będa napisy pl.

pozdro

Edytowane przez frantic85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem po seansie, film rewelacja, obejżany już x razy. obraz bardzo dobry, chociaz widac czasem ziarno, dźwięk ok, troszke lepiej niz na dvd. ogólnie bardzo pozytwne wrażenie. jeszcze zostaly mi dodatki, wydanie polskie, wiec mysle że będa napisy pl.

pozdro

obraz bardzo dobry ? a widziałeś "Piratów z Karaibów" ? albo Avatara ;) ?

Obraz jest co najwyżej dobry, a i tak z uwzględnieniem, że materiał oryginalny powstał raczej małym nakładem finansowym

czy fakt, że widać ziarno jest czymś złym wg ciebie ? lubisz takie plastikowe obrazy ?

Edytowane przez Tie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obraz bardzo dobry ? a widziałeś "Piratów z Karaibów" ? albo Avatara ;) ?

Obraz jest co najwyżej dobry, a i tak z uwzględnieniem, że materiał oryginalny powstał raczej małym nakładem finansowym

czy fakt, że widać ziarno jest czymś złym wg ciebie ? lubisz takie plastikowe obrazy ?

nie wiem co to są plastikowe obrazy wiem natomiast, żę lubie jak film wygląda tak jak to co widzę własnymi oczami na codzień a wtedy to nie dostrzegam nigdzie ziarna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to są plastikowe obrazy wiem natomiast, żę lubie jak film wygląda tak jak to co widzę własnymi oczami na codzień a wtedy to nie dostrzegam nigdzie ziarna :P

a widziałeś Gladiatora ? pamiętasz taką scenę ?

Gladiator-wheat-field.jpg

toż to ziarna po horyzont ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, to co On ziarno zobaczyl to Mu sie zyc odechciewalo, a powyzsza ilosc Go zabila.

Ziarno jest be. Ostatecznie mozna ziarno pic, mozna palic albo jesc ale nie ogladac.

A'propos "plastikowosci" i Twojej Tie niecheci do obrazu Avatara, to podejrzewam, ze problemem jest Twoj wyswietlacz. Gdzies mi sie przewinelo, ze masz LCD.

Obejrzyj to na plazmie albo w kinie, czy "na projekorze", to moze zmienisz zdanie. W kazdym razie obraz zmieni sie z plastikowego w plastyczny. Ja raz widzialem fragment Avatara w sklepie i zastanawialem sie czy to moze jest gra. Od razu uderzyla mnie roznica pomiedzy tym co widzialem wczesniej, a aktualnym, bardzo zlym musze przyznac, wrazeniem. Powodem tego bylo wlasnie to, ze film wyswietlany byl ma LCD,jak to sklepie bywa, z maksymalnym kontrastem i wszelkiej masci ulepszaczami, ktore zrobily z tego teatr, a nie kino.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, to co On ziarno zobaczyl to Mu sie zyc odechciewalo, a powyzsza ilosc Go zabila.

Ziarno jest be. Ostatecznie mozna ziarno pic, mozna palic albo jesc ale nie ogladac.

A'propos "plastikowosci" i Twojej Tie niecheci do obrazu Avatara, to podejrzewam, ze problemem jest Twoj wyswietlacz. Gdzies mi sie przewinelo, ze masz LCD.

Obejrzyj to na plazmie albo w kinie, czy "na projekorze", to moze zmienisz zdanie. W kazdym razie obraz zmieni sie z plastikowego w plastyczny. Ja raz widzialem fragment Avatara w sklepie i zastanawialem sie czy to moze jest gra. Od razu uderzyla mnie roznica pomiedzy tym co widzialem wczesniej, a aktualnym, bardzo zlym musze przyznac, wrazeniem. Powodem tego bylo wlasnie to, ze film wyswietlany byl ma LCD,jak to sklepie bywa, z maksymalnym kontrastem i wszelkiej masci ulepszaczami, ktore zrobily z tego teatr, a nie kino.

znowu ???? nieeeee !!!!

nie chodziło o plastikowość (tu akurat mam na myśli max DNR). Ja nie mówiłem, że mi się Avatar nie poodba. Ja tylko twierdziłem, że (dla mnie) nie będzie referencją - bo został narysowany w 99%. Wolę jako referencję inne dobrze nakręcone filmy - ale nie rysowane.

I żeby nie było - ostatnio oglądałem Tron Legacy - podobał mi się bardzo, chociaż referencją (moją) nie będzie ... :P

I jeszcze: proszę mnie nie wciągać w świętą wojnę pomiędzy LCD i plazmą ... mam LCD i pewnie następny też będzie LCD (lub nie daj boże LED LCD) ... i już. koniec.

Edytowane przez Tie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tie

obraz bardzo dobry jak na film z tamtych lat, ale oczywiście bez porównania z filmami które wymieniłeś, nawet bym się bał porównywac ;) zauważyłem tylko w tym filmie dziwny jasny kolor krwi w bliskich ujęciach,troche za jasny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tie

obraz bardzo dobry jak na film z tamtych lat, ale oczywiście bez porównania z filmami które wymieniłeś, nawet bym się bał porównywac ;) zauważyłem tylko w tym filmie dziwny jasny kolor krwi w bliskich ujęciach,troche za jasny...

"jak na film z tamtych lat" ? napiszę tak:

Pluton - 1986

Odyseja Kosmiczna 2001 - 1968

porównaj ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mocno tanieje na amazonie w UK. Także, jak ktoś jeszcze się nie zaopatrzył, teraz się opłaca :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...