Skocz do zawartości
emerytek

Dune smart D1 problem z wyjściem komponent

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

mam problem z nowym SMART D1. Padł mi TV z HDMI i chciałem podłączyć do starego LG. Ma on tylko wyjścia komponent i euro. Niestety smarcik wiesza się przy próbie łączenia do tego telewizora.Po kilkudziesięciu sekundach rozruchu wyświetla napis "ready" ale obrazu nadal nie ma a smarta nie da się wyłączyć pilotem a tylko wył. głównym z tyłu.Miałem wcześniej podpiętego EMTECA i normalnie działał.XBOX też nie sprawiał problemów.Próbowałem zmienić gniazda po podpięciu do monitora przez hdmi ale też nie działa.Z pilota nie reaguje na przełączanie wyjść video. :_bezradny:

Edytowane przez emerytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może spróbuj podłączyć kompozytem i przełączyć tryb wideo na 576p? Jeśli miałeś ustawione wyjścia na 1080p to przez komponent taki sygnał nie przejdzie.

Edytowane przez Hadiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może spróbuj podłączyć kompozytem i przełączyć tryb wideo na 576p? Jeśli miałeś ustawione wyjścia na 1080p to przez komponent taki sygnał nie przejdzie.

Podłączałem odtwarzacz do monitora przez hdmi i po zmianie trybu obraz znikał ale po przeniesieniu na tv dalej się wieszał. Jak wracałem na monitor to było wszystko ok to znaczy był obraz chociaż nic nie zmieniałem(znaczy że nie zapamiętał)

Sprawa się rozwiązała po wgraniu najnowszego softu. Nagle odtwarzacz zareagował na pilota i na ekranie ukazała się lista wyboru trybów video. Dzięki za zainteresowanie. A już myślałem że będę z nim czekał na nowy telewizor. :D

Edytowane przez emerytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...