Skocz do zawartości
skynet

Sharp LC-32LE320E

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się pomóc, ale nie będzie to łatwe, bo w domu takiego telewizora nie posiadam, za to mam go na co dzień w pracy. Pisz co chcesz wiedzieć, a ja odpowiem na ile tylko potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o jakość obrazu (czy z blu raya bedzie wyświetlał płynnie? czy jest taki efekt teatru?), gdzies czytałem ze ma długą reakcje matrycy 6,5 ms i występują smużenia ze jest nie ostry przy szybszych ruchach, to prawda? dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod każdym źródłem go nie sprawdzałem, ale osobiście nie podoba mi się efekt 100Hz. Film z bluray w moim odczuciu gorzej się prezentuje na tym telewizorze niż na takim bez 100Hz. Kąty widzenia fatalne, być może spowodowane jest to tym, że ma podświetlenie LED. Także to co gdzieś tam wyczytałeś zdaje się mieć swoje potwierdzenie. Na sygnale analogowym, co dziwne, obraz wypada całkiem nieźle, to akurat mnie miło zaskoczyło. Media player sprawuje się dobrze, wykonanie samego telewizora bez zarzutu, jednak ja sam nie zdecydowałbym się na ten model, mimo całej mojej sympatii do marki Sharp. Lepiej wypada Samsung, albo LG, jeśli porównamy sobie telewizory z podświetleniem LED, 100Hz, Full HD i innymi bajerami, oczywiście w podobnej klasie cenowej. Jest jeszcze telewizor, który naprawdę mnie zaskoczył pozytwnie obrazem, dźwiękiem i płynnością wyświetlania, a mianowicie Philips 32PFL5605H.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie stary, to chciałem wiedzieć, szkoda bo wygląda dosyć fajnie i cena jest przystępna. a zależy mi na tym "teatralnym" ruchem obrazu itp, może lepiej szukac 100hz w lcd. a ten philps wygląda interesująco, 2ms w porównaniu z 6,5 robi wrazenie

Edytowane przez skynet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kąty widzenia fatalne, być może spowodowane jest to tym, że ma podświetlenie LED.

moim skromnym zdaniem kolego to zaciągnij trochę więcej wiedzy czemu są jak to ująłeś "kąty widzenia fatalne" bo na pewno nie jest to wina rodzaju podświetlenia matrycy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wiesz o co mi chodziło, to widocznie nie MI jest potrzebne "zaciągnięcie wiedzy". A swoją drogą to tego telewizora po prostu nie da się oglądać pod większym kątem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz na serio, czy tylko sobie żarty robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...