Skocz do zawartości
superpn

EPG

Rekomendowane odpowiedzi

JAk w temacie. Byly szumne zapowiedzi o EPG na tydzien do przodu. Aktualnie przynajmniej u mnie EGP dziala najwyzej na 3h do przodu. Czy ktoś ma pełne EPG ? Nie wspominam juz o tym ze np na TVN, TVP nawet na psaku info czesto jest napis Brak Informacji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EPG chodzi jak chce, czasem jest tylko na kilka godzin do przodu, czasem nie ma w ogóle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie co do EPG od 2 dni mam coraz mniej informacji na EPG np. CINEMAX mam program dopiero od czwartku 21.12 a wcześniejszych programów nie ma to samo jest na kanałach DISCOVERY. Dzwoniłem do BOK N-ki i powiedziano że tak mają wszyscy bo nadawca kanału nie nadaje. Więc mam pytanie czy wy też tak macie dodam że mam recordera i do środy wszystko było w pożądku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. U mnie np WOGÓLE NIE MA EPG. Od aktywacji nie trybi, infolinia oczywiscie jest wielce pomocna, czyt. nikt nic nie wie a rady to maja ze ho, ho. Może up softu da radę, może nie.. coż włącz cierpliwość.
Ale ja sie nie przejmuje - jako konserwa, zapoznialec, anachronista :) czytam se od zawsze kupowane to und owo i chrzanie magikow od softu w naszej "wlacz ciekawosc". Szybka reakcja gazety i mam GWARANTOWANE 7 dni naprzod. I oki doki. Koszt 5,60 m-c. Chyba prześlę n-ce rachunek rehehehe ;)
A co do EPG to tak sobie mysle - kurcze, jak mozna sensownie korzystac z funkcji PVR w recorderze przy tak zje(biiiiiiiiiiip) a absolutnie koniecznym (bo timera brak) elemencie, jakim jest wlasnie EPG. Majac (bo wybralem wlacz rozsadek :)) zwyklego tunka n EPG juz mnie zupelnie wali i nie mam zamiaru sie tym przejmowac bo i tak nie mam wplywu (znaczy moge zrezygnowac - wiadomo) na to kiedy, jak dobrze i na jak dlugo (bo z tego co widac bywa ze jest, ze nie ma, ze na dzien, dwa czy trzy... aaa). Recorder tak fajnie sie zapowiadal, no! PVR - czyli nowy wymiar korzystania z telewizji.. taaa (ja mam chyba porownywalny wymiar, bo nagrywam na DVD rec i choc to ulomne ale tez pewne rozwiazanie, a dzieki kablowce nawet do pewnego stopnia zastepujace obecna wersje beta PVR od n-ki, a w przypadku braku zastepujace w pelni).
Oferte VOD widzialem wczoraj i coz - bez HD nie ma to racji bytu. W osiedlowej wypozyczalni mamy wiekszy wybor i ogladamy co chcemy. Mam nadzieje, ze ten element (powiedzmy, ze niezalezny od problematyki softwareowej) szybko poprawia. Bo na sprawnie dzialajace EPG to ja w dajacej sie przewidziec przyszlosci nie licze. I co tam, majac zwyklego HDTV boxa niech mnie cmokna, no bolu nie ma - wyłącz ciekawość a zacznij czytac to und owo :D

Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pelna informacje o programach na 7dni, Jednak ja korzystam z kablowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee albo to co napisaleś nie ma kompletnie znaczenia albo masz sposob zeby pobierać epg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Veyron - co nie ma znaczenia....? co do pobierania EPG, to nie robie nic nadzwyczajnego poza wcisnieciem przycisku Guide.

Chociaz nie wiadomo czy to do mnie te pytanie :o

Edytowane przez Bischoop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też jest EPG - wystarczy mieć dekoder na standbay'u i nie ma problemu.
EPG się ściąga bez problemu i jest dostępne w tej chwilii do następnej soboty.
Pewnie gdybym wyłączał co chwilę z prądu to też miałbym podobne problemy jak tu opisywane. Edytowane przez margos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...