Skocz do zawartości
pankost

Planowanie nagrywania EPG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czasami potrzebne jest nagranie programu z przewodnika po programach EPG.Programowanie dziala poprawnie w zakresie 2 godzinnym od rozpoczecia programu,jednak gdy chce programowac

nagranie wczesniej np:nagranie ma nastapic za 30 min ,to wyskakuje komunikat (poza zakresem czasowym ).Wiem ,ze moge ustawic recznie czas nagrania jednak programowanie z poziomu EPG jest wygodniejsze.Ciekawy jestem czy ta przypadlosc wystepuje w waszym sprzecie.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami potrzebne jest nagranie programu z przewodnika po programach EPG.

Witam, mam nieco doświadczenia z polskim tunerem DTV-421T. Jedną z zalet tego urządzenia jest wygodne programowanie za pomocą EPG - wystarczy kilka kliknięć by zaprogramować nagrywanie wybranych programów. Tej opcji chyba nie ma Hyundai R3250S, który ćwiczę od wczoraj. Ma on EPG, ale jedyne co potrafię tu zrobić to przeglądać programy - jednakże programowanie z poziomu EPG mi się nie udaje. Może coś przegapiłem, może nowe firmware coś tu poprawi. Będę wdzięczny za wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

...nagranie ma nastapic za 30 min ,to wyskakuje komunikat (poza zakresem czasowym )

Też tak miałem w modelu R3250S, sądziłem, że wystarczy wybranie czasu automatycznie pobieranego z DVB-T.

Tymczasem jak się okazało oprócz tego należy w setupie ustawić strefę czasową GMT+1.

Edytowane przez ams8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem w modelu R3250S, sądziłem, że wystarczy wybranie czasu automatycznie pobieranego z DVB-T.

Tymczasem jak się okazało oprócz tego należy w setupie ustawić strefę czasową GMT+1.

Tak zrobilem jak napisales i pomoglo.Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...