Skocz do zawartości
tomi270

Hyuanday mbox R600

Rekomendowane odpowiedzi

obawiam się, że nie masz już tej możliwości - we wcześniejszych wersjach zegar w trybie wyłączonym się wyświetlał, obecnie producent zrezygnował z tego na rzecz jakiś norm unijnych - szczegółów nie znam.

gdy miałem wymieniany sprzęt, to zadano mi pytanie, czy chcę nowy z "zegarem" czy bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdy wyłączam i włączam odtwarzacz przez chwile na wyświetlaczu odtwarzacza pojawia się zegar a potem szybko znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Ciebie

W jaki sposób pobiera się torrenty za pomocą odtwarzacza Mbox Hyuandai R 600?

Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to pytanie jest do mnie - bo nie sprecyzowałeś tego, a ja ostatni się wypowiadałem - to odpowiadam, że nie pobieram torrentów.

ta opcja w MBox'ie jest dla mnie nie przydatna - ściąga się bardzo powoli i nie potrafiłem rozwiązać tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pytanie było skierowane do Ciebie.Ostatnim razem pisaliśmy więc z pytaniem skierowałem się do Ciebie.

Jeszcze mam do Ciebie pytanie odnośnie tego włączania zegara z czasem

Gdy wyłączam i włączam odtwarzacz przez chwile na wyświetlaczu odtwarzacza pojawia się zegar a potem szybko znika

Może trzeba coś tam zmienić w ustawieniach ,aby ten zegar włączyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam gdy dokonywałem wyboru [z zegarem czy bez zegara w trybie standby], to nie ma możliwości włączenia zegara w nowszych egzemplarzach.

gdyby była taka opcja, to nie padłoby pytanie jaki model chcę, bo samemu mógłbym o tym decydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Pozwolę sobie troszeczkę odświeżyć posta - zgodnie z jego tytułem. Sprawa tyczy się więc napisów w odtwarzaczu R600. Chodzi o to, że posiadam plik o nazwie, np.: TYTUL.mkv, pobieram do niego napisy ze strony NAPIPROJEKT. Nazwa oczywiście jest w tym samym formacie, czyli TYTUL.txt. W programie VLC wszystko gra - napisy odtwarzane są POPRAWNIE, jednak po skopiowaniu wszystkiego do odtwarzacza... już tak różowo nie jest. Napisy mkną z prędkością światła - w połowie filmu mam dialogi końcowe. Co może być przyczyną i jak to zmienić. Na koniec dodam jeszcze, ze napisy do plików w kontenerze AVI, zakodowanych DivX lub XviD, wyświetlane są w odtwarzaczu POPRAWNIE. Problem tyczy się duetu MKV + napisy. Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu? Pozdrawiam

Edytowane przez HAL-9000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli pobierzesz napisy z napi w formacie [txt][txt]to hyunday świruje tak jak opisałeś wyżej ,natomiast napisy w formacie {txt}{txt} odtwarzane są poprawnie

rada na to jest jedna pobierasz z netu program Subtitle Workshop ładujesz do niego plik [txt] [txt] zapisz jako SubRip i po sekundzie masz przerobione napisy jako .srt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli pobierzesz napisy z napi w formacie [txt][txt]to hyunday świruje tak jak opisałeś wyżej ,natomiast napisy w formacie {txt}{txt} odtwarzane są poprawnie

rada na to jest jedna pobierasz z netu program Subtitle Workshop ładujesz do niego plik [txt] [txt] zapisz jako SubRip i po sekundzie masz przerobione napisy jako .srt

Dzięki - zadziałało... choć połowicznie. To już jednak inny wątek, bo to problem dość szeroki. Co do samych napisów to widzę, że się HYUNDAI zbytnio nie popisał. Bo deklaruje pełną obsługę formatu txt, a okazuje się, że bardzo ta obsługa kuleje i trzeba zmieniać format napisów - duży MINUS panowie inżynierowie z HYUNDAI. Tak czy siak mam jeszcze kilka pytań - ale tak jak wspomniałem - inny wątek, bo to szeroki temat.

Edytowane przez HAL-9000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...