Skocz do zawartości
marecki55

LEC650

Rekomendowane odpowiedzi

po zmianie softu zauważyłem jeden poważny minus u siebie. Mianowicie pogorszył się odcień skóry, wczesniejszy soft miałem pod tym względem super dopracowany, każdy miał swój odcień baaaardzo naturalnie wyglądający, teraz po aktualizacji softa odcień skóry jest bledszy i mniej naturalny (dużo bladszy). Praktycznie kazdy ma podobnie. Jak jest w waszych C650? Poza tym na czarnych tłach nawet w hd albo białych zauważa się pikselozę czasami. Nigdy wcześniej tego nie miałem widocznego. Z ostatniej chwili to jeszcze w ps3 media server jak odpalam z kompa filmy to przestał mi czytać pliki rmvb a wcześniej przed aktualizają softu czytał z lapsa za pomocą PS3... z czego byłem b. zadowolony. od dziś już nie chce czytać i nie wiem dlaczego. Z dysku przez usb nie czytał nigdy, to wiadome, ale przez lapsa odpalane rmvb czytał. Podzielcie się waszymi spostrzeżeniami. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zmieniłem soft w swoim TV i zauważyłem pogorszenie obrazu w formie delikatnej piselozy. Posiadam model C6000 .

I teraz pytanie.... Czy jest opcja powrotu do starszej wersji oprogramowania ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zmieniłem soft w swoim TV i zauważyłem pogorszenie obrazu w formie delikatnej piselozy. Posiadam model C6000 .

I teraz pytanie.... Czy jest opcja powrotu do starszej wersji oprogramowania ???

Czytałem ostatnio gdzieś na sąsiednim forum że serwis to może zrobić. Ale użytkownik raczej nie. Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaaktualizowalem soft no i moim zdaniem tez cos jest nie tak z obrazem z dekodera przez hdmi. Jakby jakosc delikatnie spadla... Innych zmian po update nie zauwazylem. Dochodze do wniosku ze cale to wgrywanie nowego softu nie ma sensu jak sa jakies zmiany to tylko na gorsze... Naprawde nie mam pojecia co za ludzie ten soft pisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...