Skocz do zawartości
gjeniusz

Samsung slim fit WS-32Z308T

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się czy na telewizorze Samsung slim fit WS-32Z308T możliwe jest oglądanie hdtv??
Niby jest napisane że przyjmuje 720p i 1080i ale niewiem jak jest jakość takiego obrazu??
Jak ktoś wie jak to wygląda to bardzo bym prosił o podzielenie się wrażeniami;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='gjeniusz' post='16420' date='21.10.2006, 15:41 ']Witam zastanawiam się czy na telewizorze Samsung slim fit WS-32Z308T możliwe jest oglądanie hdtv??
Niby jest napisane że przyjmuje 720p i 1080i ale niewiem jak jest jakość takiego obrazu??
Jak ktoś wie jak to wygląda to bardzo bym prosił o podzielenie się wrażeniami;)[/quote]


Witam i Pzdr.!!
Mam ten tv. Po component 720p brak obrazu 1080i obraz jest ale zdecydowanie gorszy niż po euro(zamazany brak ostrości)
po przeskalowaniu na 576p lepiej na 5761 obraz ciut ciut lepszy niz po euro
po powrocie z pracy wejdę w menu serwisowe telewizora i pogmeram z ustawieniami
jak coś pomoże dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jakie masz źródło sygnału ???

Bo wygląda na to że podłączyłeś coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Lizarazu' post='16676' date='22.10.2006, 14:55 ']ale jakie masz źródło sygnału ???

Bo wygląda na to że podłączyłeś coś nie tak.[/quote]

Witam !!
żródło sygnału HD nbox
miska 90 zakładana i ustawiana w maju poziom sygnału 85 jakość 90

dodam tylko że podłączając wcześniej dvd do tv po component sytuacja identyczna jak z nbox


P.s. temat z sat tv. mam raczej opanowany na przyzwoitym poziomie
interesuję się tym od czasów pierwszych misek dostepnych w kraju
czasza ofset 90 konw. gold 2szt . zez na Digital+ poziom sygnału Hotbird 99 Astra 70
Ferdek7318 C+ ful pakiet nbox z przelotki Ferdka (sprawa jakości obrazu po component
sygnał bezpośrednio do nbox - to samo )


dodam jeszcze że jakość obrazu i dzwięku z nbox wyrażnie lepszy
Pozdrawiam!!! Edytowane przez kalboj61

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o tuner lub właśnie DVD ale dzięki za szczegółowe info.

Jeżeli twój egzemplarz nie przyjmuje sygnału 720p to natychmiast go wymieniaj !!! Po prostu jest zepsuty.

W 409P n-box śmiga zarówno po komponencie jak i po HDMI i to w każdej rozdzielczości (no z wyjątkiem 576i które działa tylko po componencie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Lizarazu' post='16693' date='22.10.2006, 15:49 ']Chodziło mi o tuner lub właśnie DVD ale dzięki za szczegółowe info.

Jeżeli twój egzemplarz nie przyjmuje sygnału 720p to natychmiast go wymieniaj !!! Po prostu jest zepsuty.

W 409P n-box śmiga zarówno po komponencie jak i po HDMI i to w każdej rozdzielczości (no z wyjątkiem 576i które działa tylko po componencie)[/quote]

Dzieki za pomoc już chciałem grzebać w menu serwisowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na twoim miejscu bym go dał do wymiany bo serwis może zauważyć jakieś zmiany w menu serwisowym co wiąże się z utratą gwarancji... Lepiej nie ryzykować zwłaszcza że wada jest taka oczywista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='gjeniusz' post='16993' date='23.10.2006, 18:50 ']
Dzięki rozjaśniliście mi troszeczke temat tego telewizorka:)
[/quote]

Witam
Chciałem odświeżyć temat bo mi to nic nie rozjasnilo...
W sumie to nie wiem czy kolega mial uszkodzony telewizor czy po porstu ten TV nie wyswietla HD.

Bardzo mi zalezy na tej informacji, bo obecna ilosc funduszy zmusza mnie do zakupu tego Samsunga 308T i jakby potrafil odtworzyc HD to byla by rewelacja - to ze nie jest HD ready to jasne bo nie ma HDMI, ale czy potrafi odtworzyc obraz HD po komponencie ?

--
Pozdrawiam
Łukasz

[url="http://lukiphoto.of.pl/"]http://lukiphoto.of.pl/[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Luki27' post='19176' date='01.11.2006, 22:05 ']
Witam
Chciałem odświeżyć temat bo mi to nic nie rozjasnilo...
W sumie to nie wiem czy kolega mial uszkodzony telewizor czy po porstu ten TV nie wyswietla HD.

Bardzo mi zalezy na tej informacji, bo obecna ilosc funduszy zmusza mnie do zakupu tego Samsunga 308T i jakby potrafil odtworzyc HD to byla by rewelacja - to ze nie jest HD ready to jasne bo nie ma HDMI, ale czy potrafi odtworzyc obraz HD po komponencie ?

--
Pozdrawiam
Łukasz

[url="http://lukiphoto.of.pl/"]http://lukiphoto.of.pl/[/url]
[/quote]
Witam!!
mam na 100% uszkodzony tv , właśnie czekam na serwis
( zaznaczam że odbiór z 576i z nbox bardzo dobry )
po wizycie serwisu nieomieszkam pochwalić się wnioskami .
Pzdr.

Ps. To że nie ma HDMI nie znaczy że nie jest w stanie odtworzyć HD Edytowane przez kalboj61

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak zakończyła się historia z tym modelem tv odtwarza HD czy nie ?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wenx' post='20170' date='05.11.2006, 15:30 ']
Witam, jak zakończyła się historia z tym modelem tv odtwarza HD czy nie ?????????
[/quote]

Witam !!
Serwis będzie dopiero jutro .
Niewiadomo ile czasu tv spędzi w serwisie , bo na miejscu nic raczej nie da się zrobic.?
Jak pisałem wcześniej 720i - brak 1080i obraz brak ostrości i geometrii wyrażna mora na obrazie
576i obraz zdecydowanie lepszy niż z euro
Sprawdzane na Humax HDCI 2000 , nBox , kino domowe .
Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I cóż czy ten TV był uszkodzony, czy po prostu nie odtwarza ten model HD ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wenx' post='22102' date='14.11.2006, 17:36 ']
I cóż czy ten TV był uszkodzony, czy po prostu nie odtwarza ten model HD ???
[/quote]

Ja mam model WSZ32308P to ten model z podglądem.PO componencie na rozdzielczości 1080i leci piękne HD.Co do geometri to sprawę wszyscy znają,że nie jest taka jak powinna,wiadomo to slim.Jest na to rada menu serwisowe i można to poprawic.Podsumowując obraz po componęcie jest najlepszy,obojętnie czy to jest Discowery HD czy przeskanowany TVN.Discowery HD bajeczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tez mam ten TV, ale niestety polecial do serwisu dzisiaj :P Mam tez pytanie, mianowicie dzisiaj dzwonilem do cyfry z checia rezygnacji,ale pogadalem sobie troche i jak zapewne wiecie na poczatku grudnia cyfra planuje uruchomic HD, postanowilem wiec sie wstrzymac i stwierdzilem ze poczekam, tylko jedna rzecz mnie zastanawia czy nowy dekoder ktory otrzymam bedzie musial byc bezposrednio podlaczony do mojego slima czy to juz nie ma znaczenia do ktorego telewizora mam podlaczony dekoder sygnal i tak bedzie ten lepszy wszedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zla geometria, cos piszczalo, sam sie wylaczal czasami, obraz rozmazany. Ciekaw jestem co z tym zrobia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
posiadm go od 2 dni, podłączyłem do niego tylko tuner słoneczka i mante imperatora oba po euro i jak narazie jestem zadowolony aczkolwiek widać złą geometrie. Dziś lub jutro powinienem kupić kabelek s-video i po podłączeniu kompa sprawdze geometrie. Jak narazie nic nie piszczy.
Z wad jakie zauwazyłem to kiepskie ekranowanie. Obok poprzedniego telewizora stał sobie wofer i nie było problemów po takim samym ustawieniu z 302 po kilkudziesieciu minutach pojawiły sie przebarwienia w rogach. Przestawienie głośnika i rozmagnesowanie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podłączyłem, ustawiłem rozdzielczośc na 1280x720, obraz stabilny bez przebarwień jednak do czytania to sie nie nadaje, mimo wszystko delikatne rozmycie czcionek. Filmy - zakładajac odpowiedni bitrate rewelka. Mimo wszystko widac zniekształcenia geometryczne jednak nie sa one jakoś bardzo uciążliwe.
Potrzebuje plansze kontrolne na DVD - ktoś wie gdzie to mozna dostać/ściągnąć?
I przejściówke VGA - Component (w kierunku component) - allegro milczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
Mam pytanko o modele slim. Jest ich kilka - 308, 309, 409, 419. Czym się od siebie różnią i który ewentualnie byłby najlepszym wyborem. Jak się sprawują z HD. Ostatnie pytanko do Lizarazu odnośnie porównania tego TV z Philkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...