Skocz do zawartości
chilicki

comedy central

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='krzyku' post='16999' date='23.10.2006, 19:05 ']Niestety na tym programie narazie najbardziej się zawiodłem.[/quote]

Szczerze mówiąc - mam to samo. Zdecydowałem się na n-kę z powodu trzech kanałów : filmowego HD, Wojna i Pokój, i nieszczęsne Comedy Central. Wojny i Pokoju jak narazie nie ma, Filmowy stoi pod wielkim pytajnikiem a CC to tragedia.
I co? i ;) pupa, że tak powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mi tez przestaje sie to wszystko podobac ;) Jedynie discovery HD ratuje troche sytuacje.CC to kompletna porazka to wszystko juz widzielismy kilka lat temu.Z tego powodu coraz wiecej mam obaw do programu Wojna i pokoj.Jak tak dalej pojdzie to nie bedzie co ogladac

Edytowane przez DreeC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto widział to widział. Nie każdy miał tyle samozaparcia by nagrywać Frasiera czy Raymonda z TVP zwłaszcza gdy pora emisji to zabójcze okolice 8:00 rano ;) pozatym ja znalazłem dla siebie tam parę rodzynków. Saturday Night Live jest wpytę :D Niezależnie czy stare czy nowe odcinki( CC puszcza co dzień z innego sezonu). Od 2007 roku ma byc więcej programów polskiej produkcji. Na tym forum znienawidzone zostało pojęcie " kanał dopiero startuje. No cóż KAŻDY kanał kiedyś zaczynał. Canal+ też przez pierwsze 3 miesiące nadawał tylko dubbingowane seriale.
Z pretensjami o ramówkę CC do dyrekcji CC. To tak jakby Cyfrę+ oskarżać, że na TVN lecą powtórki i reklamy :)

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurza jedna rzecz mial być Comedy Central tylko i wyłacznie na wyłacznosc platformy "n" a co sie okazuje ze ten kanal juz podpisal z pietnastoma telewizjami kablowimi i gdzie to ma byc wyłącznośc?niedlugo sie okaze ze bedzie jeszcze na C+ i CP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze ta wyłącznośc dotyczyła tylko platform cyfrowych z satki a nie tez telewizje kablowe?
Moze nawet sie pojawi w C+ czy Polsacie, bo gdzies czytalem ze narazie tylko N-ka podpisala umowe na ten kanał, ale nie wiem czy rownież na wylacznosc czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
N podpisała umowę na wyłączność wśród platform cyfrowych, Comedy Central nie pojawi się więc na innych platformach, ale będzie dostępny w sieciach kablowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy u Was zdarza się że na Comedy Central (tylko na tym kanale) czasami "skacze obraz", tak jakby tracił synchronizację pionową :) czy to mój TV się sypie?
Pozdrawiam
Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='histeryk' post='16007' date='19.10.2006, 23:23 ']
Jak dla mnie Comedy Central to porażka na całej linii... po jaką k***a cholerę nam kolejny programik z zabytkowymi serialami? Pytam po co? Ja oczekiwałem od n jakiegoś programu z nowymi serialami, i jakiegoś z nowymi filmami, czy oni w końcu "zrozumieją" ([b]thx dla alexan :)[/b]), że my (mam nadzieje, że Wy też) nie chcemy tych zabytków? Spojrzałem przed chwilą na FOX Espana i się prawie rozpłakałem, w jakim my kraju żyjemy... :angry:
Gdyby nie to, że moi rodzice nie rozumieją za wiele po angielsku, kupił bym sobie DIGITAL+ i oglądał w oryginalnych foniach i olał polskie platformy.
[/quote]
Dokladnie, leca sama stare kaszaloty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ale wy jesteście zrzędy!!! Przecież Comedy Central nie ma nawet jeszcze mięsiąca!!! Muszą jakoś zacząć. Saturday Night puszczają codziennie więc szybko dotrą do lat obecnych. Seriale to samo puszczają stare żeby nie mieć dwóch nowych na krzyż. Dajcie im trochę czasu. Jestem pewnien że będą mieli coraz nowsze i fajniejsze seriale z czasem przecież trzeba je wszystkie przetłumaczyć!!! A zapas amerykańskiej wersji i innych jest!!! To samo było z MTV Polska na początku była tylko muzyka, a obecnie są programy z 2006r jak np.Wzgórza Hollywood, Penetratorzy czy date My Mom!!! Trochę cierpliwości to na pewno będzie świetny kanał, gdzie będą leciały klasyki i nowości!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Raptor' post='19388' date='02.11.2006, 16:08 ']
Ludzie ale wy jesteście zrzędy!!! Przecież Comedy Central nie ma nawet jeszcze mięsiąca!!! Muszą jakoś zacząć. Saturday Night puszczają codziennie więc szybko dotrą do lat obecnych. Seriale to samo puszczają stare żeby nie mieć dwóch nowych na krzyż. Dajcie im trochę czasu. Jestem pewnien że będą mieli coraz nowsze i fajniejsze seriale z czasem przecież trzeba je wszystkie przetłumaczyć!!! A zapas amerykańskiej wersji i innych jest!!! To samo było z MTV Polska na początku była tylko muzyka, a obecnie są programy z 2006r jak np.Wzgórza Hollywood, Penetratorzy czy date My Mom!!! Trochę cierpliwości to na pewno będzie świetny kanał, gdzie będą leciały klasyki i nowości!!!!!! Pozdrawiam
[/quote]

popieram z kazdym kanalem tak jest od damego poczatku, ktory niewymienilbym to tak jest :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote] było z MTV Polska na początku była tylko muzyka, a obecnie są programy z 2006r [/quote]

Bo kiedyś to była prawdziwa MUSIC TV, to co jest teraz, to nawet szkoda oceniać, dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakich oni nadają ścieżkach dźwiekowych. Jest ten kanał jeszcze na jakieś europejskiej platformie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i skończyła się wyłacznośc, na kanał Comedy Central,
od 1.1.2007
kanał będzie dostępny w TV kablowej Multimedia..... ehhh , znów pare osób poczuje się oszukanych.......................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
N-ka ma wyłączność na nadawanie COmedy Central na platformach cyfrowych. A multimedia Polska świadczy usługi kablowe. Od niedawna Comedy Central nadaje w kilku kablówkach w Polsce, bo na to umowy na wyłączność nie podpisywała n-ka. Ale jakby kolega czytał forum, albo strony satkuriera, to by było pewnie wiadomo. Pozdrawiam

Dodam jeszcze, że nie czuję się oszukany. Żałuję , że aster jeszcze tego nie włączyła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sierak' post='24224' date='25.11.2006, 14:13 ']
Ale jakby kolega czytał forum, albo strony satkuriera, to by było pewnie wiadomo.
[/quote]


szmatkuriera.. prosze kolegi, to najwięksi łgarze o których słyszłaem. pisza gdy tylko coś usłysza ale do sedna sprawy albo prawdy to im daleko tak jak chinom do ameryki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma prawo uważać jak chce, ja tam uważam Satkurier za dobre źródło informacji. I nie pisze bzdur ala Comedy Central. Lepiej najpierw sprawdz informacje, a później pisz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszego ogolnego zrodla o tv-sat po polsku niz SatKurier to nie ma !!!
Trzeba jeszcze umieć czytać ze zrozumieniem...bo to ze bedzie ten kanał jeszcze kablowkach to juz dawno bylo wiadomo np. z Satkuriera, ale jak sie czyta co drugie slowo lub nie do konca to potem wychodza kwiatki typu: skonczyła sie wylacznosc dla n :lol:

Edytowane przez yaras22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale potwierdzam te zle opinie o Satkurierze.Jesli ktos kiedykolwiek bawil sie w "edukacje" bedzie wiedzial o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='DreeC' post='24927' date='28.11.2006, 16:44 ']
Niestety ale potwierdzam te zle opinie o Satkurierze.Jesli ktos kiedykolwiek bawil sie w "edukacje" bedzie wiedzial o co chodzi :)
[/quote]

własnie.. drogi kolego.

ale nie każdy od razu był mądry... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od edukacji sa inne stronki/fora, chodzi mi wlasnie o cała reszte, bo tv-sat to nie tylko ogladanie kodowanych kanalow za free itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...