Skocz do zawartości
chilicki

comedy central

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie leci w kolko ramowka. Calkiem fajne animacje (ogladam na tv 50" przez component w 1080i). Zobaczymy, jak beda wygladac same programy.
Ja licze na south park :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='chilicki' post='15759' date='19.10.2006, 11:13 ']własnie uruchomili comedy central. Pierwszy filmik o 16.00 :)[/quote]


comedy jest w HD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Comedy Central to porażka na całej linii... po jaką k***a cholerę nam kolejny programik z zabytkowymi serialami? Pytam po co? Ja oczekiwałem od n jakiegoś programu z nowymi serialami, i jakiegoś z nowymi filmami, czy oni w końcu "zrozumieją" ([b]thx dla alexan ;)[/b]), że my (mam nadzieje, że Wy też) nie chcemy tych zabytków? Spojrzałem przed chwilą na FOX Espana i się prawie rozpłakałem, w jakim my kraju żyjemy... :(
Gdyby nie to, że moi rodzice nie rozumieją za wiele po angielsku, kupił bym sobie DIGITAL+ i oglądał w oryginalnych foniach i olał polskie platformy.

Edytowane przez histeryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]zrozumią[/quote]
tak znasz jezyk angielski ale polski tu juz nie bardzo.

poza tym nikt nie obiecywal Ci kanalu z nowosciami serialowymi.
Takie rzeczy bedziesz mial na VOD, ale watpie bys to zrozumial.

Ta platforma nie ma byc w niczym podobna do obecnych na rynku. Nowosci maja byc na VOD i dostepne od reki, bo taka jest przyszlosc telewizji.
A w tv chetnie mozna poogladac jakies odkopane seriale czy filmy.

A co masz takiego cudownego na HBO czy C+ ? wilkich kanalach premium? tak naprawde NIC!

wiec przestan marudzic i kup sobie ten DIGITAL czy C+ jak chcesz i tyle. Nikt nie sile nie wciska Ci n-ki! Edytowane przez alexan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest sporo ludzi w tym kraju co lubi "odgrzewane seriale", ja na przykład bardzo się cieszę, że leci Cosby Show czy Roseanne. Przeciez nie puszcza od razu super nowosci, bo co by puszczali potem. Spojrzcie na AXN, na poczatku nie bylo tam zbyt wiele fajnych seriali, z czasem przyszly nowosci.

Szkoda, ze nie mam comedy central, bo jestem wielbicielem powyzszych seriali. To klasyka seriali komediowych. Wszystko przyjdzie z czasem... Poza tym ciekaw jestem jak mozna legalnie kupic Digital + w Polsce. Juz lepiej bys zrobil kupujac Sky ;P duzo lepsza platforma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='alexan' post='16050' date='20.10.2006, 01:11 ']tak znasz jezyk angielski ale polski tu juz nie bardzo.

poza tym nikt nie obiecywal Ci kanalu z nowosciami serialowymi.
Takie rzeczy bedziesz mial na VOD, ale watpie bys to zrozumial.

Ta platforma nie ma byc w niczym podobna do obecnych na rynku. Nowosci maja byc na VOD i dostepne od reki, bo taka jest przyszlosc telewizji.
A w tv chetnie mozna poogladac jakies odkopane seriale czy filmy.

A co masz takiego cudownego na HBO czy C+ ? wilkich kanalach premium? tak naprawde NIC!

wiec przestan marudzic i kup sobie ten DIGITAL czy C+ jak chcesz i tyle. Nikt nie sile nie wciska Ci n-ki![/quote]



NIE NO BEZ PRZESADY ZE NA CANALU NIC NIE MA... ROZUMIEM ZE KTOś ICH NIE LUBI ALE TROCHE OBIEKTYWIZMU.. NOWE SERIALE I FILMY PUSZCZAJA I TO NIEWIELE POZNIEJ NIZ INNE PLATFORMY EUROPEJSKIE.
CO DO COMEDY CENTRAL.. TO TEZ NIE ROZUMIEM NARZEKAN.. KANAL STARTUJE I PUSZCZAJA TO CO ZAPOWIADALI.. KLASYKE KOMEDII :D I BARDZO DOBRZE.. Z PEWNOSCIA LEPIEJ OGLADA SIE TE SERIALE NIZ WIELE INNYCH NOWYCH PSEUDOKOMEDIOWYCH KTORE POWSTAJA W STANACH (O POLSCE WOLE SIE NIE WYPOWIADAC)..
TAKZE MYSLE ZE MNIEJ WSZYSCY POWINNISMY NARZEKAC.. OCZYWISCIE PLATFORMA SKY TO INNA PARA KALOSZY ALE ONA DZIALA W ANGLII.. A NIESTETY NASZ KRAJ JESZCZE DLUGO BEDZIE W 2 LIDZE EUROPY.. MY SIE DOPIERO ROZWIJAMY.. CIAGLE.. ONI NAS WYPRZEDAJA O 40 LAT.. W SUMIE TO I TAK NIE MAMY NA CO NARZEKAC..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje, ze chociaz Saturday Night Live i South Park beda na bierzaco, a nie odkopane sprzed paru lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczorajsze "Saturday Night Live" było zdaje się sprzed 15 lat :D Przy końcowych napisach było chyba "Copyright 1989", zresztą było widać że to staare bo wystrój studia niedzisiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Bero' post='16085' date='20.10.2006, 09:30 ']wczorajsze "Saturday Night Live" było zdaje się sprzed 15 lat :D Przy końcowych napisach było chyba "Copyright 1989", zresztą było widać że to staare bo wystrój studia niedzisiejszy.[/quote]

Zdecydowanie był to antyk. Jakość obrazu też niestety koszmarnie zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='gelerth' post='16094' date='20.10.2006, 10:52 ']Zdecydowanie był to antyk. Jakość obrazu też niestety koszmarnie zła.[/quote]

no i nie bedzie chyba south parku......KISZKA......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]alexan[/b] Bardzo się cieszę, że wypatrzyłeś w mojej wypowiedzi błąd. Zaraz go poprawię. Teraz tak, według mnie na HBO, C+ i wszystkim innym, czym sie ekscytujesz i co nazywasz kanałami premium nie ma nowych rzeczy, puszczanych na bieżąco... Więc nie masz się co podniecać, że możesz mnie pokrytykować. Ja też chętnie obejrze coś starszego i nowszego ale, że staroci jest u nas w kraju sporo, to szukam nowości. Ja wyraziłem swoją opinię, nie marudziłem, po prostu uważam, że należy się nam kanał z nowościami (prawdziwymi) i tyle. Jeszcze jedno, wiem, że nikt mi nic nie obiecywał, dlatego napisałem "oczekiwałem" i wciaż oczekuję. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
[b]sierak[/b] Myślę, że kupienie sobie Digital+ legalnie i używanie go w Polsce, to żaden problem.
[b]kubek79[/b] Nie krzcz... Edytowane przez histeryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem? To dlaczego nie sprzedaja Sky Digital albo Digital + w Polsce? Przeciez jest tutaj sporo obcokrajowców, na pewno by się skusili. Wydaje mi się, że legalnie tego tutaj nie kupisz... Najlepiej zadzwon i dowiedz się, na pewno stwierdza, ze usluga jest ograniczona terytorialnie do krajow pochodzenia.
Inna sprawa, że możesz przetransportowac tuner przez granice...


To sobie kup ten Digital + :) Ciekawe jak to u nas aktywujesz :) a moze liczysz na kanały FTA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]sierak[/b] O co Ci właściwie chodzi? Można jechać sobie do Hiszpanii, zakupić tuner, dogadać się ze znajomymi przywieźć kartę i tuner, uzywać u nas. W zasadzie może i nie będzie to legalne, bo chyba każda platforma ma ograniczenie terytorialne, dokładnie to o czym piszesz w swoim poście, ale z legalnością chodziło mi o płacenie abonamentu... Wiele osób kupuje np. CP i wywozi sobie do Niemiec, czy też innych krajów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi tylko o to, ze jest to nielegalne... I wierz mi z tego co wiem, przynajmniej Sky Digital walczy z takim procederem. Nie wiem jak to jest w Digital +, ale jakos nie chce mi sie wierzyc, ze dlugo Tobie to podziala w Polsce... Zycze powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Ja nigdy nie słyszałem, żeby w Polsce np. robili z tego problemy, ale może faktycznie robią... Mi niestety kupowanie D+ odpada, argument podałem w pierwszym poście w tym topicu i na chwilę obecną nic z tego nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leciał "Bill Cosby show" z 1984 roku! Puszczają nam produkcje sprzed 22 lat! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety na tym programie narazie najbardziej się zawiodłem. Nie dość że same starocie to jeszcze w jakości pierwszych kaset VHS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...