Skocz do zawartości
pkomp

LG DP1

Rekomendowane odpowiedzi

No i ciekawe co tak naprawdę z HD + Audio potrafi odtworzyć bez problemu .... niech ktoś kupi ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z formatów obecnych łyka praktycznie wszystko....poczekam aż dobrze wjedzie na rynek to i cena być może spadnie do jakiś 380 pln :)...a wtedy ariva 210 leci odrazu na sprzedaż(choć nie trawię zamulonego serwisu LG jakby co się stało)

w hiszpanii dostępne dwie wersje - z wifi i bez...ta bez gdyby u nas była kosztowałaby ze 400 pln a to już naprawdę niezła cena

z filmików na youtube wynika że menu schludne i żwawe....w polsce jeszcze (mimo ofert) niedostępny nigdzie

aha oczywiście te wszystkie durne portale bredzą coś o 3D mimo że LG o tym ani słowa nie wspomniało ale widzę że brak obsługi MVC a więc i nie będzie żadnego 3D

zresztą ten chip sigmy chyba by sobie nie poradził z wyższą rozdzielczością niż 1920x1080

Edytowane przez pkomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jakaś wroga propaganda, czy to przez moje badziewne telefoniczne łacze, na koncu swiata. A może te czypy tak maja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajace puszczaja kawałek zamiast przeanalizować bitrate - a jak wiadomo wszystkie te chipy mają ograniczenie przepustowości - wystarczy że to fragment prosto z BD i ma duży bitrate to i na każdym playerze przytnie

a czy propaganda?niesądze - jest masa klipów z tym i nawet na kompach ludziom tnie

Edytowane przez pkomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja też jestem pajacem, bo raczyłem wrzucić ten link?

Może zamiast tego odpowiedz mi na pytanie czy masz jakiś player i czy Tobie ten kawałek przycina się. Tylko prosze o konkrety: Bluray czy rencode, bitrate i na jakim odtwarzaczu ogladasz. A jak juz szczerze odpowiesz na to pytanie to wtedy pokusimy się o analizę.

To, ze kawałek ten przycianał na HD-DVD i rippach z niego przygotowanych to historia sprzed 3 lat.

Od tego czasu jeszcze nic mi sie nie przycięło, a miałem kilka playerów i sporo wymagającego materiału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem że jesteś pajacem - napisałem tylko że ktos wrzuca bzdurę na youtube BEZ JAKICHKOLWIEK INFORMACJI O BITRATE a to jest główna przyczyna przycinania....oglądając standardowe mkv do 15 giga na plik NAM TO NIE GROZI

co innego pełen rip bo jak sam zapewne wiesz sporo playerów poprawnie odtwarza do 30mbps.....potem przycina

apropo mam tego sampla już:

Format : Matroska

Rozmiar pliku : 96,1 MB

Czas trwania : 23s 46ms

Całkowita przepływność bitów : 35,0 Mb/s

Tytuł filmu : Avidemux

Aplikacja zapisująca : Lavf51.12.1

Biblioteka zapisująca : Lavf51.12.1

ID : 1

Format : AVC

Format/Informacja : Advanced Video Codec

Profil formatu : High@L5.1

Ustawienia formatu, CABAC : Tak

Ustawienia formatu, poklatkowy : 16 klatek

Tryb multipleksowania : Container profile=Unknown@5.1

ID kodeka : V_MPEG4/ISO/AVC

Czas trwania : 23s 65ms

Przepływność bitów : 33,8 Mb/s

Szerokość : 1.920 pikseli

Wysokość : 1.080 pikseli

Proporcje obrazu : 16:9

Szybkość wyświetlania klatek : 23,976 kl/s

ColorSpace : YUV

ChromaSubsampling : 4:2:0

BitDepth/String : 8 bitów

Rodzaj skanu : Progresywny

bity/(piksele*ramki) : 0.680

Rozmiar strumienia : 93,0 MB (97%)

fakt ogólnie znany i dawno potwierdzony wiec ne ma sie nad czym kompletnie rozwodzic

dodam że nie tylko z przepustowością playery maja problem ale także z Level 5.1

wracając do tematu - chciałem oblukac w komputroniku ten player ale nie mieli....oferują go za 499....

Edytowane przez pkomp
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...