Skocz do zawartości
karlitoo

C200 rozpakowywanie

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktoś ma sposób na rozpakowywanie sciagniętego np.filmu jest na to jakiś sposób czy tylko zrzucenie na pc.......????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakie rozpakowywanie Ci chodzi? Archiwa Zip?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sobie któryś z darmowych programow (np.WinZip , WinRar itp.) Potem tym programem rozpakuj ten film, program Cię poprowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sobie któryś z darmowych programow (np.WinZip , WinRar itp.) Potem tym programem rozpakuj ten film, program Cię poprowadzi.

ale na pc ???jak tak to bez żartów chodzi mi czy zdalnie można rozpakować plik na popcornia......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po ściągnięciu pliku rar czy to będzie pojedynczy czy rar kilkuczęściowy popcorn sam go rozpakowuje i zostają pliki rar i te rozpakowane. Nie wiem ale wydaje mi się że było tak od zawsze. Nie doinstalowywałem żadnych innych programów oprócz apps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po ściągnięciu pliku rar czy to będzie pojedynczy czy rar kilkuczęściowy popcorn sam go rozpakowuje i zostają pliki rar i te rozpakowane. Nie wiem ale wydaje mi się że było tak od zawsze. Nie doinstalowywałem żadnych innych programów oprócz apps.

nie wiem naprawde,ale chyba się pogubiłeś kolego nie wiem o czym piszesz.........jakie pliki rar jakie rozpakowane ma ci zostać po rozpakowaniu plik mkv,avi no zależy co sciągasz .......jesze raz napisze o co mi chodzi:czy istnieje możliwość rozpakowania pliku za pomocą jakiegoś skryptu z pod PC np po ftp....resztę wiem że można za pomocą TC po ftp ale trwa to wieczność........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jeszcze raz powoli.

Przykład, popcorn skończył ściągać plik mkv spakowany w kilku częsciach

qwerty.rar

qwerty.r00

qwerty.r01

qwerty.r02

i po ściągnięciu rozpakuje ten plik ale nie kasuje tych spakowanych więc zostają wszystkie rary qwerty plus ten rozpakowany qwerty.mkv który powstał po rozpakowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jeszcze raz powoli.

Przykład, popcorn skończył ściągać plik mkv spakowany w kilku częsciach

qwerty.rar

qwerty.r00

qwerty.r01

qwerty.r02

i po ściągnięciu rozpakuje ten plik ale nie kasuje tych spakowanych więc zostają wszystkie rary qwerty plus ten rozpakowany qwerty.mkv który powstał po rozpakowaniu.

no tak w twoim przypadku qwerty.mkv to rozpakowany plik tylko jak to się u ciebie dzieje to nie mam pojęcia......własnie o to mi chodzi żeby mieć rozpakowany film...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...